ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Моносахариди та полісахариди / ФлексиКор
Суглоби та кістки: ФлексиКор / FlexiCor, суглоби, для суглобів, вітаміни, мінерали, мсм, для зміцнення кісток, для хрящів, гл
#91803

ФлексиКор (90 капсул)

Збалансований комплекс, призначений для відновлення роботи опорно-рухового апарату, зміцнення кісток і суглобів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту ФлексиКор у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
ФлексиКор (90 капсул)


СКЛАД


Глюкозамін - 300 мг
Хондроітин сульфат 2 - 50 мг
МСМ - 200 мг
Вітамін С - 50 мг
Марганець (глюконат) - 0,3 мг
Екстракт бамбука - 7,5 мг
Допоміжні компоненти

«Флексікор» збалансована комбінація доповнюючих один одного активних речовин, призначена для відновлення роботи опорно-рухового апарату. Зміцнює кістки, суглоби, перешкоджає руйнуванню кістково-хрящової і сполучної тканин, значно зменшує біль і скутість, повертаючи рухливість і легкість при ходьбі.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Глюкозамін будівельний матеріал для сполучної, кісткової і хрящової тканин. Це головний компонент внутрішньосуглобової рідини, яка здійснює «мастило» суглобів, зменшує тертя і стирання хрящів. Захищає суглобовий хрящ від запалення і руйнування, стимулює вироблення хондроїтину для зміцнення кістково-хрящової тканини. Мінімізує підвищену чутливість і хворобливі відчуття в суглобах і хребті в стані спокою і при ходьбі.

Хондроїтину сульфат - основний структурний компонент хрящової тканини, бере ключову участь у побудові кістково-хрящової тканини, зв'язок, а також підтримці пружності та еластичності судинної стінки. Знижує ступінь вимивання кальцію з кісток і прискорює процеси їх відновлення, гальмує дегенеративні процеси в хрящовій тканині, пригнічуючи дії специфічних ферментів, наприклад інтерлейкіну-1, які руйнують суглобовий хрящ. Хондроітин здатний зберігати рідину в товщі хряща у вигляді водних порожнин, що створюють хорошу амортизацію і поглинають удари, що підвищує міцність і цілісність хряща.

МСМ бере активну участь у формуванні колагену і кератину, що підтримують еластичність і рухливість суглобів, зменшує запалення і допомагає відновити гнучкість і проникність клітинних стінок, дозволяючи поживним речовинам легше проникати в тканини.

Вітамін С приймає обов'язкову участь в синтезі колагену. Діючи спільно з МСМ, підвищує проникність стінок капілярів, покращує структуру кісток і шкіри, сприяє засвоєнню глюкозаміну, активує вироблення антитіл і макрофагів, протидіючи інфекції, що викликає відновлення суглобів.

Марганець необхідний для синтезу власного хондроїтину, нормалізує мінеральний обмін і сприяє засвоєння кальцію, прискорюючи самовідновлення хрящів.

Бамбук - джерело кремнію, одного з найбільш важливих мікроелементів, який стимулює вироблення гіалуронової кислоти і хондроїтину, відновлює пружність і еластичність колагенових та еластанових волокон, попереджаючи руйнування кістково-хрящової тканини.

ЗАСТОСУВАННЯ


«ФлексіКор» надасть допомогу при різних порушеннях опорно-рухової системи:
Артрити, артрози.
Остеопороз.
Остеохондроз.
Удари, розтягнення, травми.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану кістково-м'язової системи
Тест стану кістково-м'язової системи
Програма для зміцнення суглобів
Програма для зміцнення суглобів
Як позбутися болю в суглобах
Як позбутися болю в суглобах
Профілактика захворювань суглобів
Профілактика захворювань суглобівКраїни, де можна придбати продукти Coral Club