ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Фолієва кислота
Жіноче здоров'я: Фолієва кислота / Folic Acid, фолиевая кислота, folic acid, жіноче здоров'я, для жінок, вітаміни, мінерали,
#321010

Фолієва кислота (100 таблеток)

Забезпечує здоров'я всіх органів і систем, сприяє нормальному росту волосся і піклується про красу вашої шкіри. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Фолієва кислота у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Фолієва кислота (100 таблеток)


СКЛАД


Фолієва кислота - 400 мг
Допоміжні компоненти

У 1941р. фолієва кислота (вітамін В9) була виділена з зеленого листя шпинату і петрушки, в зв'язку з чим і отримала свою назву (від лат. Folium - «лист»). При кулінарній обробці продуктів, що містять цей вітамін, 90% його руйнується, тому сьогодні дефіцит фолієвої кислоти є у кожної другої жінки. Він істотно вище у жінок, які приймають гормональні препарати і алкоголь.

Ситуацію можна поліпшити, заповнюючи недолік вітаміну за допомогою біодобавки «Фолієва кислота». Цей продукт - джерело фолієвої кислоти, необхідної для синтезу клітин крові і нейронів, відтворення ДНК і РНК. Також вітамін В9, потрібен для нормального розвитку тканин ембріонів при вагітності.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Фолієва кислота. Нестача фолієвої кислоти порушує роботу протизгортаючої системи крові, що може привести до підвищення тромбоутворення. Фолієва кислота відновлює структуру нервової тканини і грає важливу роль в утворенні адреналіну.

Вітамін В9 запобігає внутрішньоутробній аномалії плода. У період вагітності він бере участь у формуванні нервової системи плода, плаценти, необхідний для ділення клітин, росту і розвитку всіх органів і тканин. Корисний він і в період вигодовування, а також для зняття післяпологової депресії.

Разом з вітаміном В12 фолієва кислота бере участь в регуляції процесів кровотворення в системі гемоглобіну, є незамінною складовою для відтворення червоних кров'яних тілець - еритроцитів, білих кров'яних клітин - лейкоцитів. Таким чином, вона попереджає розвиток анемій різної етимології.

Крім того, фолієва кислота підвищує розумову і фізичну працездатність, відіграє значну роль в попередженні атеросклерозу і пов'язаних з ним серцево-судинних захворювань. Під її впливом відбуваються сприятливі зрушення в ліпідах крові, знижується вміст холестерину в сироватці крові.

Вітамін В9 підвищує клінічний ефект при лікуванні псоріазу, екземи, дерматитів. При спільному прийомі з вітаміном В12 сприяє вирівнюванню пігментації шкіри, викликаної вітіліго, допомагає при акне (вуграх).

ЗАСТОСУВАННЯ


Вживання продукту «Фолієва кислота» дозволяє:
Уникнути гіповітамінозу вітаміну В9.
Запобігти анемії різної етіології.
Поліпшити роботу серцево-судинної системи.
При комплексному впливі поліпшити перебіг шкірних захворювань.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Як перемогти безпліддя
Як перемогти безпліддя
Причини, профілактика і лікування мастопатії
Причини, профілактика і лікування мастопатіїКраїни, де можна придбати продукти Coral Club