ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Пам'ять і увага / Гінкго Білоба
Гінкго Білоба, серце, судини, антистрес, фітонутрієнти, для довголіття, для мозку, від запаморочень, від розладу пам'яті, для
#1453

Гінкго Білоба (60 капсул)

Натуральний продукт "Ginkgo Biloba", що містить унікальну комбінацію екстрактів гінкго білоба і глоду. Детальніше...
Знято з виробництва
Склад


Екстракт "Ginkgo Biloba" - 60 мг.
Екстракт листя і квіток глоду - 20 мг.
Допоміжні компоненти.

"Ginkgo Biloba" не випадково називають деревом, «продовжує життя», символом стійкості і довголіття. Воно містить комплекс корисних речовин, позитивно впливають при розладах мозкового кровообігу, запамороченні, розладах пам'яті, порушеннях серцевого ритму, ішемії. Це єдине з відомих науці рослин, що містить специфічні речовини гінкголіди і білобаліди. Крім них гінкго містить флавоноїди (проантоціаніди, кверцетин, кемпферол) і мінерали.

Глід дбайливо піклуватися про здоров'я серця. У його листі і квітках знайдені найрізноманітніші речовини, включаючи флавоноїди, цукру (сорбіт, фруктозу), мінерали, ефірні масла, тритерпенові кислоти, вітаміни А, С, Р, які активно беруть участь в регуляції багатьох фізіологічних процесів людського організму.

Дія активних компонентів


"Ginkgo Biloba" допомагає забезпечити стабільне надходження кисню і поживних речовин в клітини мозку і серця, зменшує емоційне перенапруження, є потужним стимулятором пам'яті і концентрації уваги не тільки у літніх і молодих людей з великими інтелектуальними навантаженнями.

Гінкголіди і білобаліди підвищують еластичність стінок кровоносних судин, мають судинорозширювальну дію, пригнічують запальні реакції шляхом інгібування фактора активації тромбоцитів (ФАТ), запобігають їх агрегацію і утворенню тромбів, покращують циркуляцію крові.

Флавоноїди забезпечують антиоксидантну дію: перешкоджають перекисного окислення ліпідів і руйнування клітинних мембран вільними радикалами, підвищують еластичність і міцність стінок судин, зменшують проникність капілярів. Завдяки властивості гальмувати процес утворення холестеринових бляшок і покращувати метаболізм в клітинах мозку запобігають розвитку хвороби Альцгеймера.

Глід багатий на флавоноїди, кислотами, Ефірними маслами, калієм, магнієм, кальцієм, залізом. Фавоноіди глоду блокують активність тромбоцитів, зменшуючи тромбоутворення і покращуючи реологічні властивості крові, мають антиоксидантну дію, захищаючи клітини міокарда від ишимическая пошкодження. А достатня вмісту калію і магнію допомагає поліпшити кровообіг в судинах серця і підтримувати серцевий м'яз в тонусі, підвищуючи її витривалість і працездатність.

Застосування


покращує кровообіг в судинах головного мозку і серця;
перешкоджає тромбоутворення і агрегації тромбоцитів;
підсилює концентрацію уваги, знімає втому, знервовані стану, підвищує працездатність;
захищає судини і серцевий м'яз від ішемії.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану системи кровотворення
Тест стану системи кровотворення
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення системи органів кровотворення
Відновлення системи органів кровотворенняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club