ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Антистрес і сон / Грифонія
Антистрес і сон: Грифонія / Griffonia, griffonia, гриффония, антистрес, вітаміни, мінерали, фітонутрієнти, від стресу, від де
#91848

Грифонія (60 капсул)

«Griffonia» - продукт, необхідний для оптимізації роботи центральної та периферичної нервової системи. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Грифонія у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Грифонія (60 капсул)


СКЛАД


Екстракт насіння грифонії - 50 мг.
Вітамін В6 - 2 мг.
Вітамін В12 - 3 мг.
Допоміжні компоненти.

«Griffonia» продукт, необхідний для оптимізації роботи центральної та периферичної нервової системи. Тропічна рослина гріфонії і вітаміни групи В, які діють синергічно, сприятливо впливають на функції головного мозку, цикл сну - неспання, сприяють усуненню дисфорії, зменшують відчуття тривожності, депресивні стани.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Гріфонія екзотична рослина родом із західної та Центральної Африки, Серед всіх частин гріфонії насіння становлять найбільшу цінність через вміст в них природної речовини 5-гідроксітріптофана (5-НТР). Дана амінокислота є попередником одного з найважливіших нейромедіаторів серотоніну. Молекули 5-НТР легко проникають в мозкові клітини, перетворюючись в серотонін. Дослідження показали, що 5-НТР за ефективністю не поступається синтетичним антидепресантам. Дана речовина спільно з вітаміном В6 збільшує синтез ендорфінів, що відповідають за позитивні емоції, сприяють поліпшенню настрою і відновленню всіх фаз здорового сну: засипання, швидкого і поверхневого сну. В європейських країнах ця речовина застосовується вже багато років з метою боротьби з депресією і поліпшення пам'яті. 5-НТР також пригнічує збудження центру контролю апетиту в головному мозку, особливо зменшує тягу до вуглеводної їжі. Крім того, ця амінокислота ефективно допомагає впоратися з симптомами ПМС: знижує відчуття пригніченості, напруженості, занепокоєння, емоційну нестійкість, дратівливість, що виникають в останній тиждень циклу.

ВІТАМІН В6


Відіграє провідну роль в нормальному функціонуванні центральної і периферичної нервової системи, беручи участь в синтезі найважливіших нейромедіаторів, вітаміну В12. У ряді досліджень вітамін В6 показав свою ефективність при депресіях: відповідає за засвоєння незамінних для мозку амінокислот (триптофану, цистеїну, метіоніну) і вироблення антипсихотичних гормонів серотоніну і норадреналіну. Потреба в цьому вітаміні підвищується при прийомі антидепресантів і оральних контрацептивів, під час стресу і підвищених емоційних навантаженнях.

ВІТАМІН В12


Від підтримки в організмі оптимального рівня цього вітаміну залежить широкий спектр емоційних і пізнавальних можливостей. Він сприяє запобіганню депресії, старечого недоумства і сплутаності мислення, допомагає подолати безсоння, пристосуватися до зміни режиму сну і неспання, що пояснюється прямою участю цианокобаламіну в синтезі мелатоніну. У той же час дефіцит вітаміну може призвести до розвитку периферичного нефриту, атрофії зорового нерва і дегенеративних змін кісткового і спинного мозку.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Griffonia» допоможе впоратися з:
депресією;
порушеннями сну;
неврозами різного походження;
синдромом хронічної втоми.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану нервової системи
Тест стану нервової системи
Тест стану периферичної нервової системи
Тест стану периферичної нервової системи
Відновлення периферичної нервової системи
Відновлення периферичної нервової системи
Відновлення тонусу при депресіях
Відновлення тонусу при депресіяхКраїни, де можна придбати продукти Coral Club