ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Антиоксидантний захист / H-500
Енергія: Антиоксидант H-500, 60 капсул, н-500, h500, н500, h 500, н 500, микрогидрин, microhydrin, антиоксидант, для энергии,
#91800

H-500 (60 капсул)

Продукт, що перешкоджає руйнівній дії вільних радикалів і збільшує енергетичний потенціал організму за рахунок стимулювання вироблення клітинної енергії. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту H-500 у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
H-500 (60 капсул)


«H-500» поповнює лінійку продуктів, що володіють антиоксидантною дією. Як відомо, вільні радикали ушкоджують мітохондрії, в яких утворюється і зберігається АТФ, позбавляючи їх тим самим можливості задовольняти потреби організму в енергії. Внаслідок цього з'являються типові ознаки старіння: погіршується пам'ять, слух, зір, знижується тонус і витривалість. Забезпечуючи захист від вільних радикалів, «Н-500» допомагає відновити нормальну працездатність організму.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Завдяки «H-500» проблема раннього старіння і поганого самопочуття просто перестане для вас існувати. «H-500» - це життєва сила, витривалість і відновлення, фізична і розумова працездатність.

«H-500» дозволяє легше переносити будь-які фізичні навантаження, спортивні заняття або важку роботу. Продукт сприяє зниженню рівня молочної кислоти і її швидкої утилізації з м'язів, прискорює їх відновлення після навантажень. Такий позитивний ефект дозволяє рекомендувати продукт людям інтелектуальної праці, зайнятим на важкому виробництві, спортсменам, а також любителям активного відпочинку або тим, кому в силу якихось причин треба бути бадьорим і повним сил так як знімає перенапруження, підвищує пружність і тонус м'язів.

Цей продукт збільшує енергетичний потенціал організму за рахунок стимулювання вироблення клітинної енергії, що дуже важливо для здоров'я в цілому, так як достатній запас енергії забезпечує фізичну і розумову працездатність, поліпшує обмін речовин і дозволяє протистояти багатьом несприятливим факторам.

Окислювальний стрес, викликаний токсинами, мікробами, вільними радикалами, призводить до клітинних пошкоджень і погіршення здоров'я. «H-500» перешкоджає окисленню здорових клітин і відновлює в організмі сприятливе лужне середовище, сприяючи поліпшенню живлення клітин і обміну речовин.

ЗАСТОСУВАННЯ H-500


Надає оздоровчий вплив на здоров'я: завдяки підвищенню енергетичних резервів організму корисний людям інтелектуальної праці, зайнятим на важкому виробництві та ін.
Необхідний спортсменам, а також любителям активного відпочинку.
Запобігає передчасному старінню організму.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Енергія та працездатність
Енергія та працездатність
Енергетик без синтетичного кофеїну
Енергетик без синтетичного кофеїнуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club