Незалежний консультант
coralclub
Наталiя Савонiк
Головна сторінка / Каталог / Програми та набори / Healthy Gut
Цільова програма: Здоровий кишечник / Healthy Gut / Onestack HG (Coral Club)

Healthy Gut

Програма спрямована на оздоровлення кишечника і шлунково-кишкового тракту. Детальніше...
Для того, щоб дізнатися ціну продукту «‎Healthy Gut» зв'яжіться з консультантом Наталiя Савонiк зручним для вас способом: за телефоном, месенджером або зворотним зв'язком. Консультант надасть ціну, розповість про продукт та як купити у Львові зі знижкою 20% на офіційному сайті компанії Coral Club.
Як одним правильним підходом позбутися кількох проблем: очистити не тільки кишечник, але і інші органи від гельмінтів, токсинів і шлаків?
Пропонуємо вашій увазі Цільову програму "Здоровий Кишечник".

Даний комплекс вирішить багато проблем і відновить ваш організм. Всі що входять до складу 15 вітамінів і 11 мінералів, дефіцит яких виникає завдяки забрудненню зовнішнього екологічного середовища, паління і алкоголізму, поганого харчування, благодійно вплинуть на імунітет.

26 рослинних компонентів допоможуть позбутися від гельмінтів і поліпшать травлення, працюють в синергії. Програма "Здоровий кишечник" розрахована рівно на один місяць, розбита на три етапи по 10 днів кожен.

Жива вода Корал-Майн відновить кислотно-лужний і водний баланс організму. А 8 травних ферментів сприяють розщепленню жирів, білків, вуглеводів. Лакто Біфідобактерії і інулін допоможуть привести в порядок шлунково-кишкового тракту. Якщо ви будете дотримуватися дієти - це посилить позитивну динаміку.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
Незалежний консультант У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38(097)730-24-71

Дивіться також

Рекомендовані продукти