ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Водно-мінеральний баланс / ГідраМакс
Оптимальна гідратація організму ГідраМакс / HydraMax, гідратація, комплексне оздоровлення, вода, для води, антиоксидант, для
-10%

#80381

ГідраМакс

HydraMax - набір для оптимальної гідратації організму. Комплекс мікро- і макроелементів покращує фізіологічну повноцінність води і підтримує баланс мінералів, що беруть участь в роботі всіх органів і систем. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту ГідраМакс у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Сприяє нормалізації водно-сольового та кислотно-лужного балансу організму, покращенню органолептичних властивостей і фізіологічної повноцінності води, підвищенню працездатності та стійкості до навантажень.
Активні компоненти продуктів, що входять до складу набору, беруть участь у багатьох фізіологічних і біохімічних процесах, які відбуваються в організмі за участю і за наявності води, регулюють водно-сольовий баланс, що є обов'язковою умовою збереження здоров'я та рівноваги (гомеостазу) в організмі.

КОРАЛ-МАЙН


Мінеральна композиція з коралів склерактіній, які містять у своєму складі солі корисних макро- і мікроелементів (кальцію, магнію, калію, а також заліза, фосфору, сірки, кремнію, хрому, марганцю, цинку та ін.). При взаємодії з водою мінерали Корал-Майну із солей переходять у воду, підвищуючи її фізіологічну повноцінність, регулюють мінеральний склад, кислотно-лужний баланс і покращують її органолептичні властивості.

ПЕНТОКАН


Постачає до клітин калій – вкрай важливий електроліт для підтримання водно-сольового (мінерального) та кислотно-лужного балансу організму. Калій регулює обмінні процеси у клітинах і підтримує об’єм внутрішньоклітинної рідини.

Н-500
Антиоксидант, якому властивий величезний відновний потенціал. Допомагає запобігти пошкодженню клітин вільними радикалами, підвищуючи таким чином енергетичний потенціал організму. Сприяє збільшенню розумової та фізичної працездатності, стресостійкості.
ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Водно-мінеральний баланс
Водно-мінеральний баланс
Як Жива вода впливає на організм
Як Жива вода впливає на організм
Підтримка водного балансу
Підтримка водного балансуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club