ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Залізо
Серце і судини: Залізо / Iron, серце, судини, жіноче здоров'я, чоловіче здоров'я, вітаміни, мінерали, для серця, для судин, д
#2123

Залізо (60 капсул)

Запобігає розвитку анемії і підвищує рівень життєвої енергії та працездатності. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Залізо у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Залізо (60 капсул)


Продукт «Залізо» в органічній формі, містить надзвичайно важливий елемент, який запобігає розвитку анемії, підвищує рівень життєвої енергії та працездатності. Органічне залізо значно повніше і легше засвоюється. Воно не викликає побічних реакцій, властивих неорганічним солям заліза: диспепсичні розлади, подразнення слизової оболонки шлунка і кишечника, металевий присмак, потемніння зубної емалі.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Бере участь в процесах кровотворення і тканинного дихання. Залізо засвоюється в кишечнику, потім дифундує в кровоносні судини, де захоплюється особливим транспортним білком трансферином. Завдяки трансферрину відбувається насичення клітин і тканин залізом. Входячи до складу ферментів цитохромів, бере участь в процесах тканинного дихання (транспортує кисень від легенів до всіх клітин організму) в синтезі АТФ в ферментативних реакціях, в метаболізмі холестерину. Воно накопичується в селезінці, печінці, кістковому мозку і використовується організмом в міру потреби, попереджаючи розвиток залізодефіцитної анемії, симптомами якої є: загальна м'язова слабкість, порушення смаку та нюху, ламкість нігтів і волосся.

Зміцнює імунітет. Адекватний вміст заліза в організмі сприяє повноцінному функціонуванню захисної системи. Залізо входить до складу ферментів (каталізу, мієлопероксидаза), які пригнічують дію патогенних мікроорганізмів і антибактеріальні властивості. Воно забезпечує синтез захисних білків: лізоциму та інтерферону.

Покращує стан шкіри, нігтів, волосся. Залізо активує вироблення ферментів-антиоксидантів (оксидаза, супероксиддисмутаза), які запобігають окислювальні процеси в клітинах і беруть участь в регенерації епітеліальних тканин, усувають ламкість нігтів, покращують структуру і пігментацію волосся.

Недолік заліза викликає серйозні збої в роботі організму: може розвиватися недокрів'я, знижується імунітет, збільшується ризик інфекційних захворювань, відчувається постійна втома.

ЗАСТОСУВАННЯ


Профілактика анемії.
Регулювання процесів тканинного дихання і метаболізму.
Відновлення функцій імунітету на клітинному рівні.
Профілактика шкірних захворювань.
Покращення стану шкіри, нігтів, волосся.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану системи кровотворення
Тест стану системи кровотворення
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення системи органів кровотворення
Відновлення системи органів кровотворенняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club