ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Ліпосомальні формули / Ліпосомальний Куркумін
Травлення: Ліпосомальний Куркумін / Liposomal Curcumin, липосомальный куркумин, liposomal curcumin, травлення, для травлення,
#2165

Ліпосомальний Куркумін (100 мл)

Куркумін відомий як засіб, що зміцнює імунітет, в тому числі протипухлинний. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Ліпосомальний Куркумін у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Ліпосомальний Куркумін (100 мл)


Цінний Фітонутрієнт в максимально біодоступній і безпечній формі. Поєднання технології ліпосомального інкапсулювання з посиленою формулою CureIt підвищило біодоступність куркуміна до N%.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ


Куркума - спеція з Індії, яку називають «східним золотом» не тільки за яскравий колір, але і за масу корисних для здоров'я властивостей. Основна діюча речовина - куркумін застосовується при різних запальних процесах в серцево-судинній, нервовій, кістково-м'язовій системі. Також куркумін відомий як засіб, що зміцнює імунітет, в тому числі протипухлинний.

Куркумін покращує функції жовчного міхура і печінки, регулює рівень холестерину і цукру в крові. Висока антиоксидантна активність цього Фітонутрієнта послаблює руйнівну дію вільних радикалів, уповільнюючи процес старіння клітин.

Головна перешкода в використанні куркуми - низька біодоступність куркуміна. Цей нутрієнт погано засвоюється і швидко руйнується в організмі. Куркумін, створений за запатентованою формулою Cureit, засвоюється в 10 разів краще звичайного екстракту куркуми. Також біодоступність продукту збільшена за рахунок технології ліпосомального інкапсулювання. Ліпосомальна оболонка, що складається з фосфоліпідів, забезпечує проникнення куркуміна через клітинні мембрани без структурного руйнування.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ


Струснути флакон перед прийомом. Дорослим приймати 5 мл 1 раз на день або згідно з рекомендаціями фахівця. Можна приймати в чистому вигляді або розчинити в 1 склянці води або соку.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану імунної системи
Тест стану імунної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club