ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Ліпосомальні формули / Ліпосомальний вітамін С
Імунна підтримка: Ліпосомальний вітамін С / Liposomal Vitamin C, липосомальный витамин с, liposomal vitamin c, енергія, для е
#2166

Ліпосомальний вітамін С (100 мл)

Життєво важливий вітамін, який бере участь в синтезі колагену, еластину, гіалуронової кислоти і багатьох ферментів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Ліпосомальний вітамін С у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Ліпосомальний вітамін С (100 мл)


Всі цінні властивості вітаміну С в максимально біодоступній і безпечній формі. За рахунок технології ліпосомального інкапсулювання життєво важливий вітамін засвоюється краще і не викликає побічних ефектів з боку травного тракту.

АКТИВНІ КОМПОНЕНТИ


Вітамін С (аскорбінова кислота) - один з ключових мікронутрієнтів для організму. Сильний антиоксидант, який охороняє клітини органів і тканин від пошкоджень вільними радикалами і активує захисні функції організму, прискорює загоєння ран і рубців.

Життєво важливий вітамін бере участь в синтезі колагену і еластину, гіалуронової кислоти, багатьох ферментів, також він покращує засвоєння кальцію, заліза, цинку, впливає на синтез і обмін холестерину. Від вітаміну С залежить білковий і вуглеводний обмін. Він також прискорює виведення токсичних речовин з організму: свинцю, міді, ртуті, ванадію. Допомагає зміцнити судини і підвищити витривалість організму, роблячи його більш стійким до навантажень.

Вітамін С не синтезується і не накопичується в організмі, тому необхідно регулярно заповнювати його запас. Звичайні форми аскорбінової кислоти засвоюються не повністю, швидко руйнуються і дратують слизову травного тракту.

Головні переваги вітаміну С, укладеного в ліпосомальну оболонку, - це висока біодоступність і захист слизової травного тракту від подразнення навіть при прийомі високих доз. Ліпосомальна оболонка складається з фосфоліпідів, які служать додатковим будівельним матеріалом для пошкоджених клітинних оболонок.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ


Струснути флакон перед прийомом. Дорослим приймати 2,5 мл 1-2 рази на день або згідно з рекомендаціями фахівця. Можна приймати в чистому вигляді або розчинити в 1 склянці води або соку.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану імунної системи
Тест стану імунної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club