Незалежний дистриб'ютор
Ольга Лавренко
Каталог / Здоров'я / Ліпосомальні формули / Ліпостік Фіт
Контроль ваги: Ліпостік Фіт / Lipostick Fit, 15 саше, для зниження ваги, для схуднення, lipostik, липостик, lipostik fit, лип

Ліпостік Фіт (15 саше по 15 мл)

Iнноваційний продукт для безпечного зниження ваги. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Ліпостік Фіт у Львові, натисніть кнопку «Дізнатись ціну». Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Продукт створений з натуральних компонентів із використанням ліпосомальної технології, завдяки чому вирізняється високою ефективністю і біодоступністю. Підходить для тих, хто хоче скоригувати фігуру без виснажливих тренувань і суворих дієт.

arrow
сприяє активному «спалюванню» жирових клітин;
arrow
перешкоджає формуванню жирових відкладень;
arrow
допомагає контролювати апетит, запобігаючи переїданню;
arrow
заповнює брак нутрієнтів, необхідних для нормального обміну речовин;
arrow
покращує якість сну.

Запатентований комплекс флавоноїдів з ферментованої шкуринки мандарина (Citrus reticulata) характеризується високою концентрацією нобілетину та гесперидину, які прискорюють обмін речовин і підвищують щоденну витрату енергії. Завдяки цьому зайвий жир не відкладається, а інтенсивно спалюється організмом. При цьому не виникає почуття голоду, а тяжіння до їжі зменшується.

Екстракт зерен зеленої кави містить хлорогенову кислоту, яка посилює розпад жирів, а також допомагає регулювати рівень глюкози у крові. Хром, що входить до складу зелених зерен кави, допомагає контролювати апетит і зменшує почуття голоду.

Екстракт листя зеленого чаю багатий на поліфеноли — потужні рослинні антиоксиданти, які захищають організм від раннього старіння, зміцнюють судини, стимулюють розщеплення жирів і прискорюють обмін речовин.

L-карнітин — вітаміноподібна речовина, яка є ефективним біостимулятором. Прискорює спалювання жирів і перешкоджає формуванню нових жирових відкладень, зокрема атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах.

Підвищує витривалість і працездатність.

Сік ноні багатий на антиоксиданти, вітаміни та мінерали. Зміцнює імунну систему, покращує травлення і засвоєння поживних речовин, підвищує фізичну активність.

Запатентований екстракт плодів чорного перцю Bioperine містить 95% активної речовини піперину. Піперин у синергії з флавоноїдами мандарина контролює утворення жирових клітин, покращує засвоєння нутрієнтів, підвищує ефективність формули Lipostick Fit у цілому.

Lipostick Fit упакований у герметичні порційні стіки, які зручно брати з собою. Цей смачний і корисний напій не потрібно запивати або розчиняти у воді: просто відкрий і випий. Тримай вагу під контролем, не змінюючи звичного способу життя, разом із Lipostick Fit.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
ОЛЬГА ЛАВРЕНКО
+38 (050) 401-01-29

Coral Club в інших країнах