ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Очищення / ЛімФлоу
Очищення: ЛімФлоу / LymFlow, lymflow, лимфа, очищение, очищення, детокс, detox, імунна підтримка, для імунітету, фітонутрієнт
#91865

ЛімФлоу (90 капсул)

Продукт допоможе поліпшити циркуляцію лімфи і роботу лімфатичної системи в цілому. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту ЛімФлоу у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
ЛімФлоу (90 капсул)


СКЛАД


Екстракт плодоніжок вишні -150 мг.
Екстракт листя чорної смородини - 150 мг.
Екстракт листя петрушки - 75 мг.
Екстракт квіток гібіскуса - 50 мг.
Допоміжні компоненти.

«ЛімФлоу» рослинний комплекс, який оптимізує лімфодренаж, надає судинозміцнюючу, кроворозріджуючу і протизапальну дію.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Вишня. Цей соковитий і незвичайно ароматний плід був завезений в Європу римським полководцем Лукуллом з давнього турецького міста Керасунд. Як виявилося, корисна не тільки м'якоть вишні, але також листя і плодоніжки, які містять лимонну і яблучну кислоти, кумарини, рослинні пігменти, таніни, вітаміни С, В1, В6, РР1, багато мінералів, пектини.

Відзначено, що екстракт плодоніжок вишні посилює циркуляцію міжклітинної рідини або лімфи, забезпечуючи тим самим дренаж судин і сприяючи виведенню зайвої рідини і шлаків. Присутні в вишні кумарини знижують згортання крові, запобігаючи утворенню тромбів. А Р - вітаміноактивні речовини сприяють зміцненню судин, підвищенню їх тонусу.

Чорна смородина (листя і плоди) - активізують лімфодренаж серцевого м'яза і печінки. У листі чорної смородини містяться вітамін С, фітонциди, магній, марганець, срібло, мідь, срібло, мідь, сірка, ефірне мало. Екстракт листя чорної смородини також сприяє виведенню з організму надлишку пуринової і молочної кислоти.

Улюблена багатьма петрушка насичена корисними речовинами - це ефірне масло, глікозиди, вітаміни, флавоноїди. Так, пінен, апіол і агібенін очищають судини, покращуючи їх стан, підсилюють лімфатичний дренаж. Петрушка багата аскорбинкой (вітамін С), яка разом з іншими активними речовинами підтримує еластичність дрібних і великих судин. Крім того, присутній в листі миристицин має сильний протизапальний і болезаспокійливий ефект.

Гібіскус китайський цінується в Азії і далеко за її межами як тонізуючий і загальнозміцнюючий засіб. Різноманітний склад біоактивних речовин гібіскуса: це і антоціани, і проантоціанідіни, органічні (яблучна, лимонна, гібісковая) і фенолкарбонові кислоти. Виявлено, що поліфеноли і протокатехова кислота знешкоджують токсичні продукти життєдіяльності патогенних мікробів, що залишаються останнім на стінках судин. Екстракт квіток також володіє відмінними антиоксидантними властивостями, запобігає стоншування і пошкодження судинних тканин.

ЗАСТОСУВАННЯ


«ЛімФлоу» гарант здоров'я і природний захист судин:
Оптимізує лімфодренаж і судинний кровообіг.
Підтримує еластичність і міцність судин.
Зменшує судинні запалення.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану лімфатичної системи
Тест стану лімфатичної системи
Очищення лімфатичної системи
Очищення лімфатичної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club