ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Енергія та працездатність / Мікрогідрин
Енергія та працездатність: Мікрогідрин, микрогидрин, microhydrin, h-500, энергия, енергія, для енергії, вітаміни, мінерали, а
#1544

Мікрогідрин (60 капсул)

Мікрогідрін - це найсильніший продукт, який бореться з вільними радикалами. Допомагає спортсменам зберегти енергію, знизити рівень молочної кислоти. Детальніше...
Знято з виробництва
Мікрогідрин (60 капсул)


ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОДУКТ


«Мікрогідрин» це потужний антиоксидант, активно пригнічує дію вільних радикалів і максимально захищає організм навіть від найагресивніших з них. Вживання продукту дає такі позитивні ефекти, як підвищення витривалості і працездатності, зміцнення імунітету, запобігання передчасного старіння, зарядка організму потужним потоком енергії.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


«Мікрогідрин» підвищує витривалість під час фізичних навантажень, спортивних занять або важкої роботи. Цей унікальний продукт вже через тиждень його вживання сприяє зниженню рівня молочної кислоти до 24% і її швидкої утилізації з м'язів, прискорюючи їх відновлення після навантажень. Знімає хворобливі відчуття, підвищує пружність і тонус м'язової тканини, дозволяє легко перенести навантаження, що робить цей продукт надзвичайно популярним серед спортсменів.

Забезпечуючи організм найсильнішими антиоксидантами, підвищує синтез клітинної енергії, яка виробляється в мітохондріях в результаті розщеплення білків, жирів і вуглеводів. В результаті цього процесу електрони переносяться до всіх клітин і беруть участь у клітинному диханні, відновлюючи активну форму АТФ - НАДФ, що підвищує енергетичний потенціал організму. Це дуже важливо, так як достатній запас енергії забезпечує фізичну і розумову працездатність, поліпшує регенерацію пошкоджених органів і тканин, обмін речовин і вкрай важливий для боротьби з патогенними бактеріями і хворобами.

Активно пригнічуючи дію вільних радикалів, «Мікрогідрин» перешкоджає окисленню здорових клітин і відновлює в організмі сприятливе лужне середовище, сприяючи інтенсивному насиченню крові киснем. Саме в лужному середовищі кисень краще і швидше засвоюється клітинами, а значить, поліпшуються живлення клітин і обмін речовин. Тому для зміцнення організму дуже важливо підвищення рівня кисню в крові.

Продукт покращує біологічні властивості і поверхневий натяг здорової міжклітинної рідини, що значно підвищує гідратацію клітин і їх здатність краще поглинати поживні речовини.

СКЛАД


Мікрогідрин (магнію аскорбат і сульфат, калію цитрат і карбонат, кремній, кальцію гідроксид, лимонна кислота, Манітол, соняшникова олія, очищена іонізована вода) - 300 мг.
Допоміжні компоненти.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ


Дорослим по 1 капсулі в день під час їжі.

Протипоказання


Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ


Зберігати в сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей місці при температурі не вище + 25° С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ


2 роки з дати виробництва

КРАЇНА ВИРОБНИЦТВА


США

ПРИМІТКА


«Мікрогідрин» забезпечує спрямовану енергетичну підтримку:
Імунній системі, посилюючи опір вірусам і бактеріям.
Серцево-судинній системі, покращуючи живлення клітин і обмін речовин.
Травній системі, сприяючи кращому засвоєнню поживних речовин.
М'язовій системі, підвищуючи пружність і тонус м'язів.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Енергія та працездатність
Енергія та працездатність
Енергетик без синтетичного кофеїну
Енергетик без синтетичного кофеїнуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club