ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Шкіра, волосся та нігті / МСМ
Шкіра, волосся та нігті: МСМ / MSM, суглоби, для суглобів, вітаміни, мінерали, для шкіри, для волосся, для нігтів, метілсульф
#2152

МСМ (60 капсул)

Покращує стан шкіри, волосся і нігтів. Підтримує здоров'я суглобів, зв'язок і хрящів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту МСМ у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
МСМ (60 капсул)


СКЛАД


Метілсульфонілметан - 750 мг.
Вітамін С - 50 мг.
Біотин - 50 мг.

«МСМ» синергічний продукт на основі органічної сірки (ЧСЧ), вітаміну С і біотину. Така комбінація забезпечує високу ефективність продукту в підтримці здоров'я суглобів, хрящів, молодої і красивої шкіри.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


МСМ (метілсульфонілметан) - це біодоступна сірка органічного походження. У нашому організмі найбільше сірки міститься в шкірі, нігтях, волоссі, м'язах і суглобах. З віком кількість сірки зменшується, тому її додаткове надходження стає необхідним. МСМ виконує багато життєво важливих функцій. Вона входить до складу амінокислот метіоніну, цистеїну, цистину і таурину, імунних білків, вітаміну N (ліпоєва кислота), В1 і В7, ферментів, гормону інсуліну і білка-антиоксиданту глутатіону.

МСМ входить до складу глікозаміногліканів - структурних компонентів сполучної і хрящової тканин, сприяє зменшенню запальних процесів в суглобових хрящах і м'язах. Крім того, забезпечує транспорт корисних речовин в м'язові тканини, прискорює їх відновлення після навантажень. Сірка також «працює» як антиоксидант, нейтралізує в організмі токсичні речовини і вільні радикали.

Сірка входить до складу білків колагену і кератину, що підтримують здоровий стан шкіри, волосся і нігтів. Вона нормалізує жировий обмін в клітинах шкіри, зменшує роздратування і запалення, зміцнює структуру волосся і нігтів, прискорює їх зростання.

Біотин або вітамін В7 - водорозчинний вітамін групи В.Часто біотин називають вітаміном краси і молодості завдяки його оздоровчому впливу на шкіру і волосся. По-німецьки haut - «шкіра» і haar - «волосся». Звідси ще одна назва - вітамін Н. Біотин добре взаємодіє з вітаміном С і МСМ, причому з МСМ у В7 дуже тісний зв'язок, так як вітамін є джерелом сірки. В7 бере участь в синтезі кератину (основного білка шкіри, волосся і нігтів), крім цього підтримує природний колір волосся. Важливо також, що В7 покращує роботу сальних залоз, впливаючи на жировий обмін в шкірі, в тому числі шкірі голови. Завдяки біотину шкіра перестає лущитися, зникають вугри і комедони.

Вітамін С один з кращих вітамінів-антиоксидантів. Вітамін С бере участь в утворенні колагену-білка молодості і головного білка сполучної тканини, а це наші суглоби, хрящі, м'язи, шкіра, волосся, нігті.

ЗАСТОСУВАННЯ


«МСМ» благотворно впливає на здоров'я:
Сприяє зміцненню суглобів і хрящів.
Відновлює м'язові тканини.
Покращує стан шкіри, волосся і нігтів.
Забезпечує антиоксидантний захист організму.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану кістково-м'язової системи
Тест стану кістково-м'язової системи
Програма для зміцнення суглобів
Програма для зміцнення суглобів
Як позбутися болю в суглобах
Як позбутися болю в суглобах
Профілактика захворювань суглобів
Профілактика захворювань суглобівКраїни, де можна придбати продукти Coral Club