ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Захист / Нейтронік 5GRS
Захист: Нейтронік 5GRS / Neitronik 5GRS, захист від електромагнітних випромінювань, neitronik, нийтроник, nitronik, neintroni
#91790

Нейтронік 5GRS

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Детальніше...


Пристрій Neitronik - засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо-і мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами.

Neitronik являє собою спеціальну антену, розміри якої 30x30x0,6 мм. Кристалічна решітка антени має властивість кристала поглинати і перетворювати електромагнітну енергію. Антена збуджується випромінювачем і створює своє поле, яке, взаємодіючи з полем випромінювача, перетворює спектр випромінювання в безпечну для людини форму. Пристрій знижує до безпечного рівня електромагнітне навантаження на організм людини. У перші години після установки він зменшує електромагнітне поле приблизно в 2 рази (по відстані від монітора) або в 4 рази (по площі).

Neitronik 5GRS - інноваційний засіб індивідуального захисту від електромагнітного випромінювання, створений з урахуванням новітніх досягнень в області техніки.

Сьогодні виробники смартфонів, Wi-Fi роутерів і планшетів постійно нарощують потужність своїх пристроїв, забезпечуючи їх все більшою кількістю антен. В результаті рівень електромагнітного забруднення стабільно підвищується, що негативно позначається на здоров'ї людини.

Neitronik 5GRS йде в ногу з прогресом: він відрізняється підвищеною потужністю, яка дозволяє захистити наше здоров'я в умовах сучасного світу. На сьогодні цей пристрій - найкраща доступна технологія захисту від електромагнітного випромінювання. Модель 5GRS особливо рекомендована тим, хто щодня користується найсучаснішими версіями смартфонів, роутерів і планшетів.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Як захистити себе від електромагнітного випромінювання
Як захистити себе від електромагнітного випромінюванняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club