ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Захист / Нейтронік МГ-03
Захист: Neitronik MG-03, захист від електромагнітних випромінювань, neitronik, нийтроник, neintronik
#91744

Нейтронік МГ-03

Засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо-і мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Детальніше...
Пристрій Нейтронік - це засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо-і мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами.

Нейтронік являє собою спеціальну антену, розміри якої 30x30x0,6 мм. Кристалічна решітка антени має властивість кристала поглинати і перетворювати електромагнітну енергію.

Антена збуджується випромінювачем і створює своє поле, яке, взаємодіючи з полем випромінювача, перетворює спектр випромінювання в безпечну для людини форму. Пристрій знижує до безпечного рівня електромагнітне навантаження на організм людини. У перші години після установки він зменшує електромагнітне поле приблизно в 2 рази (по відстані від монітора) або в 4 рази (по площі).

Модель МГ-03 призначений для захисту користувачів мобільних і радіотелефонів, портативних радіостанцій і СВЧ-печей від шкідливих електромагнітних випромінювань.

Дія пристрою полягає в нейтралізації тієї частини модульованого спектру техногенних випромінювань від приладів, яка має високу проникаючу здатність і негативно впливає на міжклітинний обмін в організмі людини. Клінічні випробування Нейтронік довели його високі захисні властивості: шкідливий вплив випромінювання мобільного телефону на організм людини знижується в 3-5 разів.

Його головна перевага в порівнянні з аналогічними пристроями в тому, що він працює тільки при включеному приладі і впливає тільки на електромагнітне поле, обурюється приладом-випромінювачем. Нейтронік збуджується полем випромінювача і створює своє поле в напрямку, відповідному розташуванню нанесених на ньому ліній.

Взаємодія двох полів дозволяє перетворювати сигнал випромінювача, роблячи його безпечним для людини. При цьому не погіршується якість зображення на моніторі, і не зменшується дальність дії мобільних засобів зв'язку.

Модель МГ-04 і МГ-04М Модель МГ-04 і МГ-04М призначена для захисту від випромінювань персонального комп'ютера ПК і телевізора (дисплея). Принцип дії Нейтронік МГ-04 заснований на нейтралізації шкідливих для людини випромінювань, що генеруються екраном монітора. Звичайне електромагнітне поле вимірюється до 50 см від екрану, а вихорова електрична складова реєструється до 10 м і більше.

 В основу структури МГ-04 (пасивної антени) закладені принципи нейтралізації ЕМП, тобто властивості кристалічної структури перетворювати і перєїзлучать енергію поля, зменшуючи напруженість ЕМП.

Нейтронік МГ-04 починає свою роботу одночасно з включенням монітора ПК або ТБ, за рахунок перєїзлучать антени нейтралізує три складових випромінює поля екранів ПК і ТБ в 2-3 рази і приблизно в 2 рази (по відстані від монітора) або в 4 рази (по площі) зменшує поле статичної електрики.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах