ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Захист / Нейтронік МГ-04М
Захист: Neitronik MG-04M, захист від електромагнітних випромінювань, neitronik, нийтроник, nitronik, neintronik
#91753

Нейтронік МГ-04М

Пристрій Нейтронік - це засіб індивідуального захисту від електромагнітних випромінювань. Призначається для персональних комп'ютерів, телевізорів, радіо-і мобільних телефонів, СВЧ-печей, моніторів з РК і плазмовими екранами. Детальніше...
Нейтронік являє собою спеціальну антену, розміри якої 30x30x0,6 мм. Кристалічна решітка антени має властивість кристала поглинати і перетворювати електромагнітну енергію.

Антена збуджується випромінювачем і створює своє поле, яке, взаємодіючи з полем випромінювача, перетворює спектр випромінювання в безпечну для людини форму. Пристрій знижує до безпечного рівня електромагнітне навантаження на організм людини.

У перші години після установки він зменшує електромагнітне поле приблизно в 2 рази (по відстані від монітора) або в 4 рази (по площі). Модель МГ-03 Нейтронік МГ-03 призначений для захисту користувачів мобільних і радіотелефонів, портативних радіостанцій і СВЧ-печей від шкідливих електромагнітних випромінювань.

Дія пристрою полягає в нейтралізації тієї частини модульованого спектру техногенних випромінювань від приладів, яка має високу проникаючу здатність і негативно впливає на міжклітинний обмін в організмі людини.

Клінічні випробування НейтрНейтронікник довели його високі захисні властивості: шкідливий вплив випромінювання мобільного телефону на організм людини знижується в 3-5 разів. Його головна перевага в порівнянні з аналогічними пристроями в тому, що він працює тільки при включеному приладі і впливає тільки на електромагнітне поле, обурюється приладом-випромінювачем.

Нейтронік збуджується полем випромінювача і створює своє поле в напрямку, відповідному розташуванню нанесених на ньому ліній. Взаємодія двох полів дозволяє перетворювати сигнал випромінювача, роблячи його безпечним для людини.

При цьому не погіршується якість зображення на моніторі, і не зменшується дальність дії мобільних засобів зв'язку. Модель МГ-04 і МГ-04М Модель МГ-04 і МГ-04М призначена для захисту від випромінювань персонального комп'ютера ПК і телевізора (дисплея).

Принцип дії Нейтронік МГ-04 заснований на нейтралізації шкідливих для людини випромінювань, що генеруються екраном монітора. Звичайне електромагнітне поле вимірюється до 50 см від екрану, а вихорова електрична складова реєструється до 10 м і більше. В основу структури МГ-04 (пасивної антени) закладені принципи нейтралізації ЕМП, тобто властивості кристалічної структури перетворювати і випромінюють енергію поля, зменшуючи напруженість ЕМП.

Нейтронік МГ-04 починає свою роботу одночасно з включенням монітора ПК або ТБ, за рахунок випромінювання антени нейтралізує три складових поля екранів ПК і ТБ в 2-3 рази і приблизно в 2 рази (по відстані від монітора) або в 4 рази (по площі) зменшує поле статичної електрики.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах