ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Комплексне оздоровлення / Нутріпек
Нутріпек / Nutripack, комплексне оздоровлення, для серця, для судин, для нервів, для травлення, для імунної систем, nutripack
#80341

Нутріпек

Набір для збагачення раціону цінними нутрієнтами природного походження. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Нутріпек у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Сприяє надходженню до організму важливих нутрієнтів, необхідних для нормальної роботи серцево-судинної, нервової, травної та імунної систем.
Допомагає нормалізувати обмінні та регенераційні процеси в організмі.

КОРАЛ ЛЮЦЕРНА


Містить сік листя і порошок трави люцерни, що забезпечує високу концентрацію активних речовин у продукті. Люцерна багата на вкрай важливі для організму мінерали (кальцій, залізо, фосфор, магній, сірку, калій, кремній). Це одна з небагатьох рослин, що містить фтор природного походження, який дуже важливий для здоров'я зубів. У люцерни досить багато вітамінів (С, Е, К, групи В), органічних кислот і хлорофілу. Допомагає при гіповітамінозах, захворюваннях шлунка, підвищеному рівні холестерину, покращує роботу нирок.

ПРЕМІУМ СПІРУЛІНА


100% натуральний склад без вмісту допоміжних компонентів. Спіруліна — це джерело біологічно активних речовин: рослинного білка, хлорофілу, рідкісного антиоксиданту — фікоціаніну, вітамінів С, Е, В, бета-каротину, мінералів і поліненасичених жирних кислот. Сприяє покращенню обміну речовин, допомагає контролювати вагу та захищає від передчасного старіння.

КОРАЛ ЛЕЦИТИН


Джерело фосфоліпідів, зокрема, фосфатидилхоліну — основної складової усіх клітинних оболонок організму людини. Також є попередником холіну, який покращує обмінні процеси у нервовій тканині та клітинах головного мозку. Необхідний організму впродовж усього життя.

ОМЕГА 3/60


Джерело поліненасичених жирних кислот (ПНЖК), які не синтезуються в організмі людини і можуть надходити до нього лише з їжею. ПНЖК Омега-3 входять до складу клітинних мембран, беруть участь у синтезі гормонів, сприяють зниженню рівня холестерину. Достатнє надходження ПНЖК Омега-3 вкрай важливе для головного мозку, серця, зору та шкіри. Продукт отриманий з натурального жиру морських риб.

БІ-КУРУНГА


Симбіотичний концентрат пробіотиків природного походження і цинку для покращення мікрофлори кишечника. Натуральне походження пробіотиків Бі-Курунги визначає їх оптимальне співвідношення у продукті для найбільш сприятливого впливу на мікрофлору кишечника. Сприяє травленню і зміцнює імунітет.

КОРАЛ-МАЙН


Мінеральна композиція з коралів склерактіній, що містять солі корисних макро- і мікроелементів (кальцію, магнію, калію, а також заліза, фосфору, сірки, кремнію, хрому, марганцю, цинку та ін.). При взаємодії з водою мінерали Корал-Майну із солей переходять у воду, підвищуючи її фізіологічну повноцінність, регулюють мінеральний склад, кислотно-лужний баланс і покращують її органолептичні властивості.

склад


Корал Люцерна - 1 упаковка (120 капсул), Преміум Спіруліна - 1 упаковка (200 таблеток), Корал Лецитин - 1 упаковка (120 капсул), Омега 3/60 - 1 упаковка (30 капсул), Бі-Курунга - 1 упаковка (90 таблеток), Корал-Майн - 3 упаковки (30 саше)ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Країни, де можна придбати продукти Coral Club