ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / Оушенмiн
Водно-мінеральний баланс: Oceanmin / Оушенмiн, 15 саше, антистресс, ocean min, ocean-min, oceamin, оушемин, оушмин, оушен мин
#225115

Оушенмiн (15 саше)

100% концентрат природних глибоководних мінералів в іонній формі. Допомагає оптимізувати життєві процеси в організмі, сприяє виробленню енергії у клітинах. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Оушенмiн у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Продукт виробляють за запатентованою технологією з морської води, що надходить з глибини 662 метри у Тихому океані. Глибоководна морська вода вирізняється виключною чистотою і характеризується унікальним складом мінеральних речовин. У процесі виробництва у воді знижують вміст натрію, регулюють вміст інших мінералів і в результаті основним (але не єдиним) мінералом складу стає магній. Процес видобування глибоководної морської води безпечний для екології, при цьому вона є повністю відновним ресурсом.

Hа сьогодні вченими проведено велику кількість досліджень (включаючи клінічні випробування), що підтверджують різносторонній позитивний вплив глибоководних морських мінералів на стан здоров'я.

ПРОДУКТ ДОПОМАГАЄ:


упоратися з почуттям втоми;
збільшити фізичну витривалість і розумову працездатність;
нормалізувати емоційний баланс і підвищити стресостійкість;
підтримати роботу серця;
зміцнити кісткову тканину.

При розчиненні продукту у воді мінерали із природних солей переходять у легкодоступну іонну форму.

МАГНІЙ


Магній виступає основним компонентом складу не випадково: характерним симптомом його дефіциту є втома, в'ялість, низька працездатність, безсоння, дратівливість. Саме магній регулює збудливість нервової системи, поведінкові та пристосовницькі реакції, бере участь у керуванні циркадними ритмами, харчовою поведінкою, відіграє важливу роль у механізмах пам'яті та навчання. Магній забезпечує розслаблення м'язів (у тому числі серцевого), допомагає знімати спазм, який часто виникає у м'язах після інтенсивного фізичного навантаження або пережитого стресі.

ЧАСТІШЕ ЗА ВСЕ ДЕФІЦИТ МАГНІЮ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ У ТИХ, ХТО:


активно займається спортом або має високе фізичне навантаження на роботі;
часто п'є алкоголь, курить;
проживає у місцевості зі зниженим вмістом солей у воді («м'яка» вода);
дотримується незбалансованих дієт, голодування;
перебуває у ситуації хронічного стресу;
має захворювання – серцево-судинні, шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет, ожиріння, хвороби нирок;
приймає антибіотики, діуретики, гормональні препарати.

КАЛІЙ, НАТРІЙ, КАЛЬЦІЙ


Основні електроліти організму. Допомагають переміщенню поживних речовин до клітини і виведенню продуктів обміну речовин із клітин, підтримують у них водно-сольовий і кислотно-лужний баланс.

70 МАКРО- ТА МІКРОЕЛЕМЕНТІВ У СЛІДОВИХ КІЛЬКОСТЯХ


У складі продукту, крім магнію, кальцію, калію та натрію, ще близько 70 мінералів, які природним чином присутні у глибоководній морській воді. При регулярному прийомі вони чинять нормалізуюючий вплив на всі органи та системи організму.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Енергія та працездатність
Енергія та працездатність
Енергетик без синтетичного кофеїну
Енергетик без синтетичного кофеїнуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club