ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / ПНЖК і Фосфоліпіди / Омега 3/60
Жир морських риб Omega / Омега 3-60, 90 капсул, серце, для серця, судини, для судин, імунна підтримка, для імунітету, пнжк і
#91666

Омега 3/60 (90 капсул)

Жир морських риб знижує ризик атеросклерозу і серцево-судинних захворювань. У риб'ячому жирі містяться ненасичені жирні кислоти омега-3, які відносяться до незамінних жирних кислот. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Омега 3/60 у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Омега 3/60 (90 капсул)


СКЛАД


Риб'ячий жир - 1000 мг.
Вітамін Е - 1,40 мг.

Вченими давно встановлено, що вживання жиру морських риб знижує ризик атеросклерозу і серцево-судинних захворювань. У риб'ячому жирі містяться ненасичені жирні кислоти омега-3, які відносяться до есенціальних (незамінних) жирних кислот. Ці кислоти не синтезуються в організмі людини і вкрай важливо щодня отримувати їх з їжею в достатній кількості і збалансованому складі.

За даними НДІ харчування РАМН, дефіцит споживання омега-3 ПНЖК у більшої частини населення Росії становить близько 80%. Збільшуючи споживання риб'ячого жиру, можна максимально знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Доведено, що вміст холестерину (головного винуватця розвитку атеросклерозу) в крові людей, що приймають риб'ячий жир, підтримується на низькому рівні, оскільки поліненасичені жирні кислоти, потрапляючи в організм, конкурують з холестерином, витісняючи його з кровотоку.

«Омега 3/60» містить натуральний жир морських риб, багате джерело жирних кислот омега-3, а також вітаміну Е, які відіграють першорядну роль в профілактиці атеросклерозу і пов'язаних з ним хвороб серця. Проведені дослідження показали, що вміст поліненасичених жирних кислот омега-3 в біоактивній добавці до їжі Омега 3/60 становить понад 60% від загальної суми жирних кислот. Продукт відповідає найвищим вимогам якості, ретельно очищений і не має специфічного запаху і смаку риби. Крім того, використання сучасних методів обробки риб'ячого жиру (мікрогерметізація капсул) є найкращим способом захисту ПНЖК омега-3 від окислення і руйнування їх корисних властивостей.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Основними функціями ПНЖК є їх участь у формуванні фосфоліпідів клітинних мембран і синтезі тканинних гормонів ейкозаноїдів: простациклинов, простагландинів, лейкотрієнів і тромбоксанов, що регулюють місцеві клітинні і тканинні функції, включаючи запальні реакції, функціонування тромбоцитів, лейкоцитів і еритроцитів, звуження і розширення судин.

ПНЖК омега-3 попереджують пошкодження ендотелію, є структурним компонентом клітин імунної, нервової, серцево-судинної систем і сітківки ока, беруть участь в їх формуванні та забезпечують оптимальне функціонування.

Дефіцит надходження в організм людини омега-3 ПНЖК, зокрема ейкозапентаеновой (ЕПК) і докозагексаєнової (ДГК) кислот, є однією з причин розвитку атеросклерозу і пов'язаних з ним захворювань, таких як ішемічні захворювання, хвороба Альцгеймера.

Вітамін Е захищає ліпіди клітинних мембран від окислення і пошкодження вільними радикалами, підвищує працездатність і опірність організму до інфекційних захворювань.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Омега 3/60» відіграє значну роль в профілактиці:
атеросклерозу і тромбозу судин;
ішемічної хвороби серця, стенокардії, інфаркту;
артеріальної гіпертензії;
порушень ритму серця;
порушень імунного статусу організму.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану серцево-судинної системи
Тест стану системи кровотворення
Тест стану системи кровотворення
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи
Відновлення системи органів кровотворення
Відновлення системи органів кровотворенняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club