ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Імунна підтримка / Омега 3 апельсини
Омега 3 апельсини / Omega 3 Oranges, імунна підтримка, для імунітету, дитяче здоров'я, для дітей, пнжк і фосфоліпіди, риб'ячи
#2113

Омега 3 апельсини (30 жувальних капсул)

Риб'ячий жир з апельсиновим смаком у вигляді жувальних капсул. Ідеально підходить для дітей, так як поєднує в собі такі властивості як корисність і приємний смак. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Омега 3 апельсини у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Омега 3 апельсини (30 жувальних капсул)


СКЛАД


Риб'ячий жир - 500 мг (в т.ч. ПНЖК Омега - 3 150 мг, ЕПК - 80 мг, ДГК - 50 мг).
Натуральний апельсиновий ароматизатор.

Омега 3 апельсина джерело поліненасичених жирних кислот Омега-3, необхідних для нормального розвитку дитячого організму. Завдяки зручній формі (жувальні капсули) продукт подобається дітям, на відміну від традиційного риб'ячого жиру.
 

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Омега 3 відноситься до поліненасичених жирних кислот, які не виробляються організмом самостійно. ПНЖК Омега- 3 необхідні дітям для нормального розвитку мозку і серцево-судинної системи, хорошого зору.

Омега 3 кислоти багато в чому визначають розумові здібності дітей, пам'ять і концентрацію уваги, моторно-зорову координацію. Також доведено, що прийом ПНЖК Омега 3 позитивно впливає на соціальну поведінку дітей (знижує агресивність і дратівливість).

До складу продукту входить докозагексаєнова кислота (ДГК) - один з найкорисніших видів Омега 3 і важливий структурний компонент організму. ДГК бере участь в підтримці структури і функції всіх клітинних мембран, необхідна її концентрація в головному мозку важлива для хорошої пам'яті, здатності сприймати інформацію, для інших когнітивних і поведінкових функцій. Також ДГК має велике значення для забезпечення гарного зору.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Омега 3 апельсина» допомагають забезпечити дитячий організм поліненасиченими жирними кислотами Омега 3, прийом яких допомагає:
захистити серце і кровоносні судини;
забезпечити нормальний інтелектуальний розвиток дитини, підтримати концентрацію, пам'ять і  уважність;
нормалізувати поведінку, зробити дитину більш спокійною і врівноваженою;
забезпечити загальнозміцнюючий і оздоровчий вплив на дитячий організм.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Аденоїди у дітей і як уникнути операції
Як зберегти здоров'я школяра
Як зберегти здоров'я школяра
Здоров'я підростаючого покоління
Здоров'я підростаючого поколінняКраїни, де можна придбати продукти Coral Club