ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Комплексне оздоровлення / Упаковка Життя
Упаковка Життя / Pack of life, комплексне оздоровлення, упаковка жизни, pack of life, упаковки жизни
#91610

Упаковка Життя

Унікальний набір з трьох продуктів, які ефективно підтримують здоров'я і підвищують біоенергетичний потенціал організму. Завдяки їх синергічній дії ви відчуєте себе на піку фізичної активності і підвищите інтелектуальний тонус. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Упаковка Життя у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


КОРАЛ-МАЙН


Мінеральна композиція для поліпшення якості питної води. Регулює мінеральний баланс в організмі, допомагаючи нормалізувати роботу життєво важливих систем і органів. Комплекс мінеральних солей сприяє досягненню оптимального значення рН, регуляції артеріального тиску та серцевого ритму, а також профілактиці остеопорозу й артритів, підвищенню еластичності м'язів, відновленню структури кісткової та хрящової тканин, регуляції роботи нирок і травної системи, поліпшенню стану шкіри.

АКТИВІН


Біологічно активний комплекс «АктиВін» на основі екстракту кісточок червоного винограду містить різні натуральні антиоксиданти, які активно зв’язують вільні радикали, уповільнюючи процеси старіння, підвищують енергію і витривалість організму, стабілізують системи життєзабезпечення.

АСИМІЛЯТОР


Продукт для поліпшення травлення. У складі містить основні ферменти рослинного походження (амілаза, целюлаза, лактаза, протеаза, папаїн, бромелайн, ліпаза), що розщеплюють в шлунково-кишковому тракті складні харчові речовини до більш простих, які потім, всмоктуючись через слизову оболонку кишечника, надходять у кров. Продукт рекомендований для нормалізації травлення та засвоєння їжі, зменшення метеоризму, полегшення відчуття важкості в шлунку, поліпшення постачання до клітин поживних речовин, підвищення імунного статусу організму.

ПРОТИПОКАЗАННЯ


Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування груддю, схильність до розладів функції кишечника, порушення вуглеводного обміну. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Містить підсолоджувач - цукроспиртів (ксиліт), при надмірному вживанні може надавати послаблюючу дію.

СПОСІБ ЗБЕРІГАННЯ


Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ


2 роки з дати виробництва

КРАЇНА ВИРОБНИЦТВА


США, ЯпоніяВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Країни, де можна придбати продукти Coral Club