ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Програми та набори / Парашилд Плюс
Очищення: Parashield Plus / Парашилд Плюс, комплексне оздоровлення, очищення, детокс, detox, травлення, для травлення, від ге
#80331

Парашилд Плюс

Розширена версія набору для інтенсивного захисту від паразитів із тривалістю прийому 2 місяці. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Парашилд Плюс у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Комплексна дія рослинних екстрактів, ферментів, пробіотиків, вітамінів і мінералів сприяє:


інтенсивному очищенню від різних внутрішніх паразитів;
нормалізації роботи травної системи;
відновленню здорової мікрофлори кишечника;
зміцненню імунітету.

ПараФайт


Протипаразитарна синергічна комбінація екстрактів 12 рослин, серед яких чорний горіх, гвоздика, ромашка, тирлич, деревій, материнка, чебрець, часник, перець. Їх активні компоненти — юглон, дубильні речовини, органічні кислоти, флавоноїди, гіркі глікозиди, ефірні олії, аліцин і піперин — перешкоджають життєдіяльності паразитів на різних стадіях розвитку і допомагають вивести їх з організму.

Корал Чорний горіх


Джерело юглону, ефірних олій і дубильних речовин. Такий комплекс активних компонентів допомагає боротися з внутрішніми паразитами та нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту.

Корал Бурдок Рут


Містить активні речовини у високій концентрації, оскільки до його складу входить не лише подрібнений корінь, а й екстракт лопуха. Багатий на інулін — гарний сорбент і пребіотик, органічні кислоти, дубильні речовини, які прискорюють детоксикацію організму та перешкоджають росту патогенних бактерій і грибів.

Асимілятор


Комплекс травних ферментів. Сприяє якісному розщепленню їжі (білків, жирів, вуглеводів) і нормалізації травлення. Допомагає у нейтралізації і виведенні токсинів з організму.

Кора мурашиного дерева з селеном


Містить цінні речовини нафтохінони (лапахол, бета-лапахол), які перешкоджають життєдіяльності патогенних мікроорганізмів і активують імунну систему організму. Селен і вітамін С забезпечують антиоксидантний захист і позитивно впливають на імунітет. Вони синергічно доповнюють та посилюють дію всього комплексу.

МСМ


Містить біодоступну органічну сірку, вітамін С і біотин, які допомагають виводити з організму токсичні речовини, зменшують алергічні прояви, покращують стан шкіри, волосся та нігтів.

Супер-Флора


Збалансована комбінація пробіотиків (біфідо- та лактобактерій) і пребіотика інуліну сприяє збільшенню чисельності власних корисних бактерій у кишечнику, покращенню травлення і зміцненню імунітету.

Coral-Mine


Мінеральна композиція з реліктових коралів для покращення якості і смакових властивостей води. Джерело корисних макро- та мікроелементів (кальцію, магнію, калію та ін.), які регулюють мінеральний і кислотно-лужний баланс в організмі.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 2: Очищення від паразитів
Етап 3: Очищення кишечника
Етап 3: Очищення кишечника
Як гельмінти викликають кашель
Як гельмінти викликають кашель
Oчищення і детоксикація
Oчищення і детоксикація
Як підібрати програму очищення від паразитів
Як підібрати програму очищення від паразитів
Важливість очищення організму
Важливість очищення організму
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Симптоми і методи очищення від опісторхозу
Очищення печінки від токсинів
Очищення печінки від токсинів
Паразити і як з ними боротися
Паразити і як з ними боротисяКраїни, де можна придбати продукти Coral Club