ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Оплата, як оплатити за продукти компанії coral club, як отримати 20% знижку, які є варіанти оплати, оплата в офісі продажів к

Оплата

Загальна інформація
В Україні діють такі способи оплати замовлень:

готівковий розрахунок;
платіжна система «AssetPayments»;
оплата з особового рахунку.
Готівковий розрахунок
Зручний спосіб оплати замовлення за фактом отримання посилки. Достатньо лише дочекатись кур’єра та оплатити замовлення при отриманні.
Платіжна система «AssetPayments»
«AssetPayments» – сучасна, надійна і безпечна система онлайн-платежів, яка дозволяє проводити оплату в режимі реального часу – швидко та легко. Платіжний сервіс надає можливість здійснити платіж зручним для вас способом:

банківська картка Visa/MasterCard;
електронні гроші Приват24, Liqpay;
термінали самообслуговування ПриватБанку.
Оплата з особового рахунку
Особовий рахунок члена клубу дає можливість:

використовувати бонуси, нараховані в рамках Дисконтної програми, в рахунок оплати замовлень (функцію потрібно активувати в Особистому кабінеті);
здійснювати грошові перекази на рахунки інших членів клубу, які зареєстровані на сайті;
негайно оплатити сформоване замовлення й отримати його в максимально стислі терміни.

Якщо на вашому рахунку є кошти, на кроці оформлення доставки вам буде запропоновано використати їх для оплати замовлення. Передбачена часткова або повна оплата замовлення з урахуванням вартості доставки накопиченими на особовому рахунку коштами.

Якщо ви не хочете використовувати рахунок на сайті для оплати замовлення, приберіть позначку навпроти CoralWallet і оберіть інший спосіб оплати, натиснувши на коло зліва від його назви.

Якщо на вашому рахунку на сайті достатньо коштів для оплати повної вартості покупки з доставкою, то вам потрібно лише підтвердити замовлення.

Якщо коштів на вашому рахунку недостатньо для повної оплати замовлення з доставкою, але ви хочете використовувати рахунок на сайті, то, не прибираючи позначки навпроти CoralWallet, натисніть на коло зліва від назви способу доплати з представлених.

Увага! Оформлене, але неоплачене замовлення резервується за вами і зберігається протягом 7 календарних днів з моменту оформлення. При ненадходженні оплати у строк ваше замовлення буде скасовано, а замовлені продукти зняті з резерву.

У разі якщо ви провели оплату, але ваше замовлення було скасовано, необхідно звернутись до менеджерів інтернет-магазину.
ПРИМІТКИ
При неотриманні посилки у відділенні «Нова Пошта» протягом 5-ти робочих днів з моменту вручення повідомлення, вона буде повернена відправнику. При цьому замовнику необхідно буде оплатити понесені компанією витрати, пов’язані з доставкою і поворотним пересиланням товару.

Після повернення менеджери компанії зв’язуються із замовником і повідомляють про необхідність здійснити оплату послуги доставки одним з таких способів:

Утримання коштів з особового рахунка (після підтвердження згоди клієнта);
Оплата при наступному замовленні.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Країни, де можна придбати продукти Coral Club