ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Оплата, як оплатити за продукти компанії coral club, як отримати 20% знижку, які є варіанти оплати, оплата в офісі продажів к

ОПЛАТА
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

В Україні діють такі способи оплати замовлень:

 • готівковий розрахунок;
 • платіжна система «AssetPayments»;
 • оплата з особового рахунку.

ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК

Зручний спосіб оплати замовлення за фактом отримання посилки. Достатньо лише дочекатись кур’єра та оплатити замовлення при отриманні.


ПЛАТІЖНА СИСТЕМА «ASSETPAYMENTS»

«AssetPayments» – сучасна, надійна і безпечна система онлайн-платежів, яка дозволяє проводити оплату в режимі реального часу – швидко та легко. Платіжний сервіс надає можливість здійснити платіж зручним для вас способом:

 • банківська картка Visa/MasterCard;
 • електронні гроші Приват24, Liqpay;
 • термінали самообслуговування ПриватБанку.

ОПЛАТА З ОСОБОВОГО РАХУНКУ

Особовий рахунок члена клубу дає можливість:

 • використовувати бонуси, нараховані в рамках Дисконтної програми, в рахунок оплати замовлень (функцію потрібно активувати в Особистому кабінеті);
 • здійснювати грошові перекази на рахунки інших членів клубу, які зареєстровані на сайті;
 • негайно оплатити сформоване замовлення й отримати його в максимально стислі терміни.

Якщо на вашому рахунку є кошти, на кроці оформлення доставки вам буде запропоновано використати їх для оплати замовлення. Передбачена часткова або повна оплата замовлення з урахуванням вартості доставки накопиченими на особовому рахунку коштами.

Якщо ви не хочете використовувати рахунок на сайті для оплати замовлення, приберіть позначку навпроти CoralWallet і оберіть інший спосіб оплати, натиснувши на коло зліва від його назви.

Якщо на вашому рахунку на сайті достатньо коштів для оплати повної вартості покупки з доставкою, то вам потрібно лише підтвердити замовлення.

Якщо коштів на вашому рахунку недостатньо для повної оплати замовлення з доставкою, але ви хочете використовувати рахунок на сайті, то, не прибираючи позначки навпроти CoralWallet, натисніть на коло зліва від назви способу доплати з представлених.

Увага! Оформлене, але неоплачене замовлення резервується за вами і зберігається протягом 7 календарних днів з моменту оформлення. При ненадходженні оплати у строк ваше замовлення буде скасовано, а замовлені продукти зняті з резерву.

У разі якщо ви провели оплату, але ваше замовлення було скасовано, необхідно звернутись до менеджерів інтернет-магазину.


ПРИМІТКИ

При неотриманні посилки у відділенні «Нова Пошта» протягом 5-ти робочих днів з моменту вручення повідомлення, вона буде повернена відправнику. При цьому замовнику необхідно буде оплатити понесені компанією витрати, пов’язані з доставкою і поворотним пересиланням товару.

Після повернення менеджери компанії зв’язуються із замовником і повідомляють про необхідність здійснити оплату послуги доставки одним з таких способів:

 • Утримання коштів з особового рахунка (після підтвердження згоди клієнта);
 • Оплата при наступному замовленні.


  ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

  Наталiя Савонiк
  НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
  НАТАЛIЯ САВОНIК
  +38 (097) 730-24-71

  ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

  Відповіді на запитання
  Відповіді на запитання
  Відгуки та результати Coral Club
  Відгуки та результати Coral Club
  Продукція Коралового Клубу
  Продукція Коралового Клубу  Країни, де можна придбати продукти Coral Club