ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / ПентоКан
Енергія та працездатність: ПентоКан / PentoKan, енергія, для енергії, серце, для серця, судини, для судин, вітаміни, мінерали
#2141

ПентоКан (20 шипучих таблеток)

Це збалансований комплекс з калію, вітаміну С і рибози. Даний продукт підвищує працездатність, підтримує здоров'я серця і судин. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту ПентоКан у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
ПентоКан (20 шипучих таблеток)


СКЛАД


Калій (гідрокарбонат) 420 мг.
Вітамін С (L- аскорбінова кислота) 100 мг.
Рибоза 20 мг.
Допоміжні компоненти.

«ПентоКан» - збалансована комбінація калію, вітаміну С і рибози - трьох компонентів, необхідних для підтримки ефективного енергообміну. Зручна форма випуску забезпечує підвищену біодоступність, дозволяючи активним речовинам швидше і краще засвоюватися.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Калій - елемент, значення якого важко переоцінити. Він міститься у всіх внутрішньоклітинних рідинах і допомагає нормалізувати кислотно-лужний баланс. Калій важливий для здоров'я серця, зменшує провідність міокарда. Зниження його вмісту в крові підвищує ризик розвитку аритмій. Від рівня цього мінералу в організмі багато в чому залежить наша працездатність і енергійність; при його зниженні (через напружену фізичну або розумову активність, стрес, незбалансоване харчування) людина відчуває занепад сил і швидко втомлюється.

Вітамін С - вкрай важливий для здоров'я вітамін, що володіє антиоксидантами властивостями. Якщо ви ведете активне життя, напружено працюєте, часто відчуваєте стрес або живете в несприятливих умовах, то він вам особливо необхідний. Вітамін С допомагає забезпечувати киснем м'язи і тканини, бере участь в синтезі колагену, сприяє кращому засвоєнню білка. Завдяки йому організм швидше відновлюється після навантаження і стресу. Вітамін С також сприяє захисту організму від передчасного старіння.

Рибоза - необхідна для синтезу молекул АТФ (аденозинтрифосфат), за допомогою якого всі клітини нашого організму зберігають і використовують енергію для біохімічних реакцій. Рибоза особливо важлива для спортсменів: концентрація АТФ в клітинах після тренування (або інший стресової ситуації) значно знижується, а додаткове вживання рибози допомагає відновити енергетичні запаси.

ЗАСТОСУВАННЯ


Підтримувати високий рівень енергії і працездатність.
Швидше відновлюватися після навантаження і стресу.
Підтримувати здоров'я серця.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Енергія та працездатність
Енергія та працездатність
Енергетик без синтетичного кофеїну
Енергетик без синтетичного кофеїнуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club