ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Чоловіче здоров'я / ФітоМікс для чоловіків
Чоловіче здоров'я: ФітоМікс для чоловіків, чоловіче здоров'я, для чоловіків, фітонутрієнти, для передміхурової залози, від ст
#2112

ФітоМікс для чоловіків (60 капсул)

Продукт створений для профілактики захворювань передміхурової залози, від стану якої багато в чому залежить якість життя чоловіка. Детальніше...
Знято з виробництва
ФітоМікс для чоловіків (60 капсул)


СКЛАД


Екстракт сливи африканської - 50 мг
Екстракт розмарину - 6 мг
Лікопін - 5 мг
Гарбузова олія холодного віджиму - 400 мг

«ФітоМікс для чоловіків» продукт створений для профілактики захворювань передміхурової залози, від стану якої багато в чому залежить якість життя чоловіка. В основі «ФітоМікса для чоловіків» - 4 діючі речовини рослинного походження, які сьогодні активно використовуються в медицині як допоміжний засіб для лікування простати і доброякісної гіперплазії (аденоми) передміхурової залози.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Екстракт сливи африканської, який отримують з кори дерева Prunus africanum, сприяє нормалізації уродинаміки (накопичувальної і евакуаторної функції сечового міхура), зменшує або усуває функціональні порушення сечовипускання, характерні для простатиту. Має протизапальну дію, сприяє зниженню набряку.

Лікопін. Важливий для здоров'я каротиноїд, один з основних в плазмі і тканинах. Сприяє зниженню окисного стресу і, як наслідок, ризику серйозних захворювань, включаючи ішемічну хворобу серця. Підтримує здоров'я серцево-судинної системи, допомагає знизити ризик проблем з передміхуровою залозою, нормалізувати рівень холестерину і артеріальний тиск.

Олія насіння гарбуза. Одне з найбільш корисних рослинних масел для зміцнення чоловічого здоров'я. Успішно використовується для профілактики і полегшення симптомів простатиту і аденоми передміхурової залози. Зміцнює волосся, допомагає боротися з андрогенетичною алопецією (облисіння за чоловічим типом).

Екстракт листя розмарину. Завдяки високому вмісту антиоксидантів уповільнює старіння організму і сприяє загальному зміцненню здоров'я. Надає тонізуючий ефект на серцево-судинну і нервову систему. Покращує кровообіг, перешкоджає застою крові в області малого тазу, який підвищує ризик розвитку простатиту. Містить Кармазинову кислоту, має потужну антиоксидантну активність і унікальну здатність уповільнювати зростання «поганих» клітин, і навіть активувати процес їх самознищення (апоптоз).

ЗАСТОСУВАННЯ


Забезпечити ефективну профілактику захворювань передміхурової залози.
Знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
Поліпшити здоров'я в цілому, уповільнити процес старіння організму.
Зміцнити волосся, зменшити їх випадання.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи чоловіка
Тест стану репродуктивної системи чоловіка
Відновлення репродуктивної системи чоловіка
Відновлення репродуктивної системи чоловікаКраїни, де можна придбати продукти Coral Club