ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Жіноче здоров'я / Пренатал+
Жіноче здоров'я: Пренатал+ / Prenatal+, жіноче здоров'я, для жінок, вітаміни, мінерали, пнжк, фосфоліпіди, для плода, при ваг
#2140

Пренатал+ (30 капсул)

Підтримує здоров'я матері і забезпечує гармонійний розвиток плода. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Пренатал+ у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Пренатал+ (30 капсул)


СКЛАД


ДГК 200 мг (з риб'ячого жиру), біотин 50 мг, вітамін В5 (кальцій D-пантотенат) 6 мг, вітамін D3 (холекальциферол) 5 мкг, вітамін В12 (ціанокобаламін) 3,5 мкг, фолієва кислота 400 мкг, ніацин 15 мкг, йод 150 мкг, вітамін В6 1,9 мг, вітамін В2 1,5 мг, селен 30 мкг, вітамін В1 1,2 мг, вітамін Е 13 мг, цинк 2,25 мг.

Продукт створений спеціально для підтримки жінок в період вагітності і під час годування грудьми. Він містить всі найнеобхідніші елементи і мінерали, а також особливо важливу для правильного розвитку малюка докозагексаєнову кислоту (ДГК), і все це - в одній капсулі. Продукт допомагає отримати поживні речовини, необхідні як мамі, так і дитині протягом всього періоду вагітності і після неї. Доведено, що дефіцит вітамінів під час вагітності завдає шкоди здоров'ю матері і дитини, підвищує ризик розвитку перинатальних патологій і є однією з причин недоношеності, порушень фізичного і розумового розвитку дітей.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


ПНЖК Омега 3 (ДГК). До складу Пренатал входить докозагексаєнова кислота (ДГК) - найцінніший для організму вид Омега 3. Це один з ключових компонентів, що забезпечує здоров'я майбутньої мами і її малюка, який проникає крізь плаценту до плоду, допомагаючи розвитку його головного мозку, нервової системи і очей, ДГК допомагає зміцнити стінки судин і капілярів, нормалізує роботу серця, знизити рівень «поганого холестерину». Достатній рівень ДГК в організмі вагітної жінки знижує ризик передчасних пологів.

Вітамін D. Під час вагітності цей вітамін особливо необхідний, так як без нього кальцій засвоюється в меншій мірі. Його дефіцит може призвести до рахіту, одним з проявів якого є неправильне формування скелета.

Вітаміни групи В - забезпечують нормальне функціонування нервової системи і беруть активну участь в обмінних процесах при формуванні плоду. Дефіцит вітамінів В9 і В12 може призводити до порушень формування нервової трубки плода, затримки внутрішньоутробного розвитку, невиношування і ризику передчасних пологів.

Вітамін Е і ніацин - потрібні для нормального розвитку дитини та функціонування плаценти. Допомагають виносити дитину і запобігають можливі загрози викидня на ранніх термінах. Вони необхідні для нормального розвитку плода (зокрема, беруть участь у формуванні дихальної системи малюка). Вітамін Е покращує функцію яєчників, підтримує нормальний гормональний фон і перешкоджає мимовільному аборту.

Селен і цинк. При вираженій нестачі селену і цинку в організмі вагітної жінки існує ризик народження дитини з вродженими аномаліями (м'язова слабкість, недорозвинення хребта, пороки серця, захворювання дихальної системи, нервові розлади). Дефіцит цих мінералів здатний спровокувати пізній токсикоз, набряки, анемію і передчасні пологи.

Йод важливий для нормального функціонування щитовидної залози. Недостатнє споживання цього елементу під час вагітності може призвести до формування зоба і подальших змін функції щитовидної залози у матері і розвитку тиреоїдних розладів у дитини, тому під час вагітності рекомендується перевіряти щитовидну залозу і заповнювати нестачу йоду.

ПРОДУКТ ДОПОМАГАЄ


Підтримувати здоров'я матері і забезпечити гармонійний розвиток плода.
Знизити ризик можливих ускладнень вагітності та пологів.
Знизити ймовірність розвитку вроджених аномалій у дитини.
Зміцнити здоров'я дитини в перші роки життя.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Відновлення репродуктивної жіночої системи
Як перемогти безпліддя
Як перемогти безпліддя
Причини, профілактика і лікування мастопатії
Причини, профілактика і лікування мастопатіїКраїни, де можна придбати продукти Coral Club