ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Очищення / Програма 2 Коло-Вада Плюс комплект 3
Очищення: Програма 2 Коло-Вада Плюс, комплект 3, program 2 colo-vada plus packet 3, программа 2 коло-вада плюс комплект 3 (6
#91304

Програма 2 Коло-Вада Плюс комплект 3 (6 пакетиків)

Цей комплект призначений для оптимізації процесу очищення і збереження вітамінно-мінерального балансу. Детальніше...
В процесі комплексних заходів по очищенню організму (дієти, голодування і т. Д.) Можна використовувати «Програму 2 Коло-Вада Плюс», яка призначена для оптимізації процесу очищення і збереження вітамінно-мінерального балансу.

3-й етап: ВІДНОВЛЕННЯ - 3 дні


Для третього етапу програми призначені 6 пакетів №3: Алтімейт, Вітамін С, Люцерна, Каскара Саграда, ДігестЕйбл. Продукти, що входять до складу «Програми 2 Коло-Вада Плюс», надають на організм наступне позитивний вплив: детоксикаційну; проносне; протиглистове, протимікробну; нормалізують мікрофлору шлунково-кишкового тракту і процес травлення; зміцнюють організм і надають антиоксидантну дію.

Каскара Саграда - проносний засіб, виводить шлаки, формує м'який, що не викликає роздратування стілець і забезпечує його регулярність.
Листя чорного горіха надають противоглистное і антибактеріальну дію, пригнічують життєдіяльність багатьох видів глистів, запобігають бродильні і гнильні процеси в кишечнику, діють як легке проносне.

Алтімейт є збалансованим джерелом вітамінів і мінералів. Дозволяє компенсувати недолік корисних елементів, оптимізує обмін речовин.

Люцерна є джерелом рослинного протеїну, вітамінів, мінералів, інших біоактивних речовин. Має загальнозміцнювальну дію, зв'язує холестерин, попереджає можливість розвитку різних анемій.

Набір трав №2 має детоксикаційну, протизапальну і противопаразитарное дію. Комплекс рослинних компонентів активно стимулює секреторну і моторну функції шлунково-кишкового тракту, сприяє поліпшенню роботи печінки, забезпечує детоксикацію організму в цілому, зменшує запальні процеси.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах