ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи, лікування серця, ішемічна хвороба, ревматизм, порок серця, інфаркт, інсульт

Відновлення і зміцнення серцево-судинної системи

Відновлення після хвороби - досить довгий процес, тому профілактика серцево-судинної системи корисна і є необхідним заходом, щоб запобігти різного роду захворювання серця.

Для поліпшення стану судин серця, зниження ризику інсультів та інфарктів, а також для підтримки серцево-судинної системи в цілому, експерти Coral Club розробили набір Кардіопек.НАБІР ДЛЯ СЕРЦЯ КАРДІОПЕК

Набір КардіоПек необхідний для підтримки здоров'я серцево-судинної системи, розрахований на 60 днів прийому. Активні компоненти, які входять в даний набір підтримують серцевий м'яз, знижують ризик розвитку інсульту та інфаркту. Покращують і полегшують роботу серця в цілому. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.

КардіоПек / Cardiopack / C-Pack (Coral Club)
Складові продукти набору:

ПентоКан - джерело калію, рибози і вітаміну С. Його компоненти допомагають роботі серця, нормалізують водно-сольовий баланс, стабілізують серцевий ритм. Завдяки даному продукту, в судинах не накопичується натрій, це виключає розвиток атеросклерозу. Попередньо розчинити 1 таблетку в 60 мл води. Приймати 1 раз на день вранці за 30 хвилин до їжі.
Корал Таурин сприяє нормалізації рівня холестерину, сприятливо впливає на ритм серця. Необхідний для людей, які страждають аутизмом, гепатитом, діабетом. Таурин сприяє нормалізації рівня холестерину в крові. Крім цього, позитивно впливає на людей, які страждають на епілепсію. Приймати вранці 1 капсулу під час їжі.
Коензим Q10 є джерелом убіхінона, покращує обмін речовин і уповільнює процеси старіння організму. Рекомендується при астенії, синдромі хронічної втоми, станах емоційно-психічного або фізичного виснаження.Приймати вранці 1 капсулу 1 раз на день під час їжі.
Корал Магній регулює серцевий ритм і м'язовий тонус. Заспокоює нервову систему, покращує коронарний кровотік, попереджає появу холестеринових бляшок на стінках судин. Приймати ввечері 1 капсулу.
ПентоКан (20 шипучих таблеток)
Корал Таурин (60 капсул)
Коензим Q10 (60 капсул)
Корал Магній (90 капсул)ЧОМУ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти, які не містяться в продуктах харчування і потреба в яких не є обов'язково фізіологічною. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.

Продукти, які входять до складу КардіоПек надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для роботи серця і судин, а також є джерелами додаткового клітинного харчування і енергії. Крім цього, попереджають розвиток інсульту, інфаркту, атеросклерозу, кардіосклерозу, ішемічної, або гіпертонічної хвороби, а також ревматизму.ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основними ознаками і першими симптомами проблем з серцем і судинами є втома, пітливість, набряки, кашель, задишка, біль у грудях, сильне серцебиття. За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:

Ішемічну хворобу серця. Причиною розвитку є недолік кровопостачання міокарда, внаслідок ураження коронарних артерій.
Аритмію. Вона входить в групу хвороб, пов'язаних з порушенням серцевого ритму.
Кардіоміопатію. Причиною розвитку є порушення серцевого ритму, збільшення розмірів порожнин, що проявляються клінікою серцевої недостатності.
Серцеві вади. Вони бувають вроджені і набуті.
Атеросклероз. Хронічне захворювання артерій. Причиною є порушення ліпідного і білкового обміну з відкладенням холестерину в судинах.
Гіпертензія. Характеризується підвищеним артеріальним тиском.
Хвороби ендокарду, міокарду. Вони виникають через запальні процеси в серцевих тканинах.
Перикардит. Патологія, викликана проблемами із зовнішньою серцевою оболонкою.
Міокардіодистрофія. Це група хвороб, які супроводжуються порушеними обмінними процесами в серцево-судинній системі.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71