ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для центральної нервової системи, нервовий розлад, стимулюють центральну нервову систему, профілактика захворювань н

Програма для центральної нервової системи

Центральна нервова система (ЦНС) - це система, яка контролює життєдіяльність всіх органів. У нашому організмі знаходяться трильйони живих нервових клітин, які існують самі по собі. Нервові клітини не розмножуються, тому не відновлюються.

Організм людини влаштований так, що старі клітини вмирають, на зміну їм народжуються нові, і організм може жити до 100 років. Тільки не нервові клітини.

У головному мозку людини налічується в середньому близько 65 мільярдів нейронів. Для того, щоб зрозуміти, чого ж не вистачає нейрону, потрібно вивчити життя клітин. Щоб клітини жили, їм необхідні кожен день: 28 амінокислот, 12 вітамінів, 15 мінералів, ферменти, жирні кислоти, правильна вода і кисень.

Для профілактики і зміцнення центральної нервової системи рекомендуємо використовувати природні компоненти, які не викликають побічних ефектів.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЦНС

Дана програма необхідна для зміцнення і підтримки центральної нервової системи. Активні компоненти, що входять в даний склад, покращують кровообіг в судинах головного мозку, нормалізують кров'яний тиск, підвищують рівень гемоглобіну в крові і покращують передачу нервового імпульсу. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.
Складові продукти для зміцнення центральної нервової системи:
arrow
МайндСет - захищає нервову систему, підвищує працездатність, поліпшує пам'ять, нормалізує роботу центральної нервової системи, відновлює кровообіг. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день перед їжею.
arrow
АкваОкс - відновлює щитовидну залозу, гормональний фон, покращує кровообіг судин головного мозку. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі вранці та вдень.
arrow
АД Фіто Контрол - нормалізує кров'яний тиск у людей, які страждають на високий тиск, покращує стан нервової системи. Приймати по 2 капсули в першій половині дня під час їжі.
arrow
Хлорела - очищає організм від токсинів, зміцнює імунітет, поліпшує травлення, підвищує рівень гемоглобіну в крові. Приймати по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі.
arrow
H-500 - потужний антиоксидант, покращує обмін речовин, додає кисня в кров. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
arrow
Корал-Майн - покращує передачу нервового імпульсу. Під час всієї програми обов'язково пити воду. Приймати: 1 пакетик опускати в пляшку ємністю 1,5-2 літра, пити за 30 хвилин до їжі та через 1,5 - 2 години після їжі. Така вода напуває клітини організму, відмінно очищає лімфу и зміцнює імунітет.
МайндСет
АкваОкс
АД Фіто Контрол
Хлорела
H-500
Корал-Майн

ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Від стану центральної нервової системи залежать багато функцій людини. Хвороби системи можуть призводити до тяжких наслідків - повного паралічу, відсутності контролю над власним тілом, порушень мови або навіть смерті.
За допомогою програми можна підтримати роботу центральної нервової системи і попередити розвиток таких захворювань:
arrow
Менінгіт - запалення мозкової оболонки. Збудниками є віруси, бактерії, грибкові інфекції та найпростіші мікроорганізми (токсоплазми, амеби та інше). Також є неінфікована форма, при якій запальні процеси в мозкових тканинах починаються через травми, медикаменти або інші хвороби.
arrow
Енцефаліт викликає вірусна інфекція або аутоімунний стан. Захворювання швидко прогресує і вимагає невідкладної медичної допомоги.
arrow
Абсцес головного мозку викликають стафілококи, стрептококи, гриби, кишкові палички, анаеробні бактерії.
arrow
Поліомієліт - гостре вірусне захворювання. Воно вражає центральну нервову систему, в першу чергу спинний мозок, іноді викликає параліч.
arrow
Дисциркуляторна енцефалопатія - порушення когнітивних функцій пам'яті, уваги, мислення.
arrow
Розсіяний склероз є захворюванням центральної нервової системи, порушується здатність мозку надсилати й отримувати різноманітні сигнали.
arrow
Епілепсія - хронічне захворювання головного мозку. Виявляється у вигляді повторюваних нападів з одночасним порушенням рухових, чутливих і психічних функцій. Епілепсію викликають пухлини в мозку, спайкові і рубцеві новоутворення, які подразнюють нервові закінчення.
arrow
Хвороба Паркінсона - повільно розвивається патологія центральної нервової системи. Основні симптоми захворювання включають рухові порушення, м'язову ригідність (підвищений тонус), тремор в стані спокою.
arrow
Хвороба Альцгеймера - найбільш поширений тип деменції, при якому головний мозок перестає виконувати свої функції належним чином. Хвороба Альцгеймера викликає проблеми з пам'яттю, мисленням і поведінкою.
arrow
Інсульт - порушення кровообігу в головному мозку, викликане закупоркою або розривом судин.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах