ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для імунітету, як підвищити імунітет, ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, целіакія, діабет, вовчак, синдром розд

Програма для імунітету

Імунітет - це система захисту організму від різних антитіл. Імунна система людини розпізнає всі сторонні мікроорганізми, чужорідні предмети, а також власні клітини, які відрізняються від сформованих в організмі. У кожної людини імунна система працює по - різному, у декого сильний імунітет, у декого він ослаблений. Про імунітет треба піклуватися щодня.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІМУНІТЕТУ

Причинами погіршення низького імунітету є відсутність енергії, зниження працездатності і хвороби, які погано піддаються лікуванню. Щоб цього не сталося, потрібно постійно піклуватися про харчування клітин імунітету - лейкоцитів.

Академією здоров'я компанії Coral Club, що діє на базі Кафедри профілактичної і відновної медицини розроблено Програму, яка дозволяє зміцнювати імунітет.
Складові продукти:
arrow
Ліпосомальний вітамін С - є сильним антиоксидантом і захищає організм від негативного впливу навколишнього середовища. Сприяє якісній роботі імунних клітин (фагоцитів, Т- і В-лімфоцитів). Дорослим приймати по 2,5 мл 1 раз на день під час їжі. Можна приймати в чистому вигляді, або додавши в стакан води або соку. Мірний ковпачок в комплекті.
arrow
D-Spray, від його достатньої кількості в організмі залежить своєчасна активація імунних клітин. Дорослим приймати по 0,5 мл 1 раз на день під час їжі. Можна приймати в чистому вигляді, або додавши в стакан води або соку.
arrow
Кора мурашиного дерева - регулює кількість клітин імунної системи, підтримуючи як вроджений, так і набутий імунітет. Приймати по 2 капсули 2 рази на день під час їжі.
arrow
Омега 3/60 - підвищує опірність організму до різних захворювань, зміцнює імунітет. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі.
arrow
Корал-Майн - покращує передачу нервового імпульсу. Під час всієї програми обов'язково пити воду. Приймати: 1 пакетик опускати в пляшку ємністю 1,5 - 2 літри, пити за 30 хвилин до їжі і через 1,5 - 2 години після їжі. Така вода напуває клітини організму, відмінно очищає лімфу і зміцнює імунітет.
Ліпосомальний вітамін С
D-Spray
Кора мурашиного дерева
Омега 3/60
Корал-Майн

ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основні причини зниження імунітету - гельмінтоз та наявність кишкових паразитів, важка форма ураження печінки і жовчовивідних шляхів, хіміотерапія, різні інфекції, тривалий або інтенсивний курс антибіотиків, вірус імунодефіциту людини, СНІД, уремія, печінкова недостатність і багато іншого.

Ознаки ослабленого імунітету - погане загоєння ран, Гіперсомнія або безсоння, захворювання носових пазух (синусит, поліпи), дихальних шляхів (бронхіальна астма, круп, аденовірусна інфекція), сечовидільної системи (цистит, уретрит, пієлонефрит), ГРВІ, вірусні захворювання, озноб, швидка стомлюваність, слабкість, мішки під очима, збільшення лімфатичних вузлів, нездорове волосся, нігті та алергія.

Порушення імунітету створюють підвищений ризик для розвитку різних інфекційних і запальних захворювань, а також пухлинних процесів.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах