Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Програма для суглобів, як зміцнювати суглоби і зв'язки, як зміцнити зв'язки і суглоби в домашніх умовах, бади для суглобів, л

Програма для суглобів

Захворювання суглобів і хребта останнім часом піднялося на одне з лідируючих місць. Велика кількість дітей також має патологію суглобів, і це вже фактор стану здоров'я нації. Причин безліч - це і нестача вологи в суглобовій рідині, травми, важка фізична праця, недоліковані вірусні та грибкові захворювання, перенесені на ногах ангіни, недолік мікроелементів, мінералів та багато іншого.

Немає нічого неможливого. Для відновлення і зміцнення роботи опорно-рухової системи рекомендуємо використовувати природні компоненти, які не викликають побічних ефектів.

ПРОГРАМА ДЛЯ СУГЛОБІВ

Дана програма необхідна для зміцнення опорно-рухової системи. Активні компоненти, що входять в даний склад, пригнічують активність бактерій, грибків і паразитів, зменшують біль у суглобах, м'язах, покращують м'язовий кровотік, покращують і полегшують роботу системи кровотворення в цілому. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.
Складові продукти для відновлення суглобів:
arrow
Кора мурашиного дерева - найбезпечніший, ефективний, природний, антибактеріальний засіб. Має широкий спектр дій проти бактерій, вірусів, грибів, паразитів, шикарний імуномодулятор. Приймати по 2 кап. 2 рази на день під час їжі.
arrow
Корал Босвелія - зменшує запальні процеси в суглобах, м'язах і хрящах. Покращує м'язовий кровотік. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
arrow
ФлексиКор - це збалансований комплекс, призначений для відновлення роботи опорно-рухового апарату, зміцнення кісток і суглобів. Приймати по 2 капсули 2 рази на день.
arrow
Колострум Плюс - цей продукт містить навчальну програму для відновлення імунітету. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
arrow
МСМ - сприяє зростанню і оновленню хрящової тканини і сухожиль. Зменшує запальні процеси і больові відчуття в суглобах. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
arrow
Корал-Майн - спрямований на підтримку в організмі оптимального водного балансу. Приймати: 1 пакетик опустити в пляшку ємністю 1,5-2 літра. Пити за 30 хвилин до їжі та через 1,5-2 години після їжі.
Кора мурашиного дерева
Корал Босвелія
ФлексиКор
Колострум Плюс
МСМ
Корал-Майн

ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Якщо біль у суглобах виникає без об'єктивних причин, її називають «артралгія». Вона може з'явитися внаслідок ревматичних, інфекційних, аутоімунних, неврологічних захворювань і ряду інших причин.
За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:
arrow
Реактивний артрит - це ураження суглобів із запаленням. Розвивається зазвичай після перенесених інфекцій (сечостатевих, шлунково-кишкового тракту). Виражається гострим болем при згинанні, почервонінням шкіри над ураженим суглобом, набряком тканин, підвищеною температурою тіла.
arrow
Ревматоїдний артрит є аутоімунним захворюванням. В основному зачіпає колінні та ліктьові суглоби, стопи і кисті. Суглоби деформуються, набрякають, на шкірі з'являються ревматоїдні вузлики.
arrow
Псоріатичний артрит - це генетична патологія. Хвороба поширюється на стопи і пальці рук, причому правий і лівий суглоби уражаються симетрично. Характерна наявність бляшок багряно-синюшного відтінку на хворих ділянках.
arrow
Остеоартроз - це найбільш поширене захворювання, зачіпає тазостегнові, колінні, променево-зап'ясткові суглоби. Біль ниючий, хрустять суглоби і відчувається скутість при навантаженні.
arrow
Подагра - це хвороба спадкова, виникає через порушення обміну речовин, призводить до відкладення солей. Найчастіше патологічні зміни спостерігаються в гомілковостопних суглобах, на ліктях і на великих пальцях ніг.
arrow
Хвороба Бехтерєва відноситься до запальних захворювань і характеризується поступовим пошкодженням суглобів різних відділів хребта. При цій патології в суглобах з часом утворюється рубцева тканина з відкладенням солей, що значно обмежує рухливість. У людини тримається температура, сильно страждає постава, болі в крижах і попереку, більш виражені уночі. Спинні м'язи стають скутими в стані спокою, відзначається болючість в грудній клітці, особливо при глибокому вдиху. При відсутності лікування значно порушується рухливість хребта, аж до повної його нерухомості.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах