ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для зміцнення суглобів, як зміцнювати суглоби і зв'язки, як зміцнити зв'язки і суглоби в домашніх умовах, бади для с

Програма для зміцнення суглобів

Захворювання суглобів і хребта останнім часом піднялося на одне з лідируючих місць. Велика кількість дітей також має патологію суглобів, і це вже фактор стану здоров'я нації. Причин безліч - це і нестача вологи в суглобовій рідині, травми, важка фізична праця, недоліковані вірусні та грибкові захворювання, перенесені на ногах ангіни, недолік мікроелементів, мінералів та багато іншого.

Немає нічого неможливого. Ми, як експерти Coral Club для відновлення і зміцнення роботи опорно-рухової системи рекомендуємо використовувати природні компоненти, які не викликають побічних ефектів.


ПРОГРАМА ДЛЯ СУГЛОБІВ

Дана програма необхідна для зміцнення опорно-рухової системи. Активні компоненти, що входять в даний склад, пригнічують активність бактерій, грибків і паразитів, зменшують біль у суглобах, м'язах, покращують м'язовий кровотік, покращують і полегшують роботу системи кровотворення в цілому. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.

Складові продукти для відновлення суглобів:

КМД с Мате - найбезпечніший, ефективний, природний, антибактеріальний засіб. Має широкий спектр дій проти бактерій, вірусів, грибів, паразитів, шикарний імуномодулятор. Приймати по 2 кап. 2 рази на день під час їжі.
Корал Босвелія - зменшує запальні процеси в суглобах, м'язах і хрящах. Покращує м'язовий кровотік. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
ФлексиКор - це збалансований комплекс, призначений для відновлення роботи опорно-рухового апарату, зміцнення кісток і суглобів. Приймати по 2 капсули 2 рази на день.
Колострум Плюс - цей продукт містить навчальну програму для відновлення імунітету. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
МСМ - сприяє зростанню і оновленню хрящової тканини і сухожиль. Зменшує запальні процеси і больові відчуття в суглобах. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Корал-Майн - спрямований на підтримку в організмі оптимального водного балансу. Приймати: 1 пакетик опустити в пляшку ємністю 1,5-2 літра. Пити за 30 хвилин до їжі та через 1,5-2 години після їжі.
КМД с Мате (90 капсул)
Корал Босвелія (90 капсул)
ФлексиКор (90 капсул)
Колострум Плюс (120 капсул)
МСМ (60 капсул)
Корал-Майн (30 пакетів)ЧОМУ ПРОДУКТЫ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні чистячі та миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає в себе більше 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно поставляє продукцію в 190 країн світу. У 38 країнах відкриті представництва компанії. Загальна кількість точок продажів налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти, які не містяться в продуктах харчування і потреба в яких не є обов'язково фізіологічною. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.

Продукти, що входять до складу програми, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для відновлення опорно-рухової системи, зміцнення і відновлення роботи суглобів, а також є джерелами додаткового клітинного харчування і енергії. Крім цього, попереджають розвиток артрозу, артриту, остеопорозу, остеоартрозу, подагри і багатьох інших захворювань суглобів.ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Якщо біль у суглобах виникає без об'єктивних причин, її називають «артралгія». Вона може з'явитися внаслідок ревматичних, інфекційних, аутоімунних, неврологічних захворювань і ряду інших причин. За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:

Реактивний артрит - це ураження суглобів із запаленням. Розвивається зазвичай після перенесених інфекцій (сечостатевих, шлунково-кишкового тракту). Виражається гострим болем при згинанні, почервонінням шкіри над ураженим суглобом, набряком тканин, підвищеною температурою тіла.
Ревматоїдний артрит є аутоімунним захворюванням. В основному зачіпає колінні та ліктьові суглоби, стопи і кисті. Суглоби деформуються, набрякають, на шкірі з'являються ревматоїдні вузлики.
Псоріатичний артрит - це генетична патологія. Хвороба поширюється на стопи і пальці рук, причому правий і лівий суглоби уражаються симетрично. Характерна наявність бляшок багряно-синюшного відтінку на хворих ділянках.
Остеоартроз - це найбільш поширене захворювання, зачіпає тазостегнові, колінні, променево-зап'ясткові суглоби. Біль ниючий, хрустять суглоби і відчувається скутість при навантаженні.
Подагра - це хвороба спадкова, виникає через порушення обміну речовин, призводить до відкладення солей. Найчастіше патологічні зміни спостерігаються в гомілковостопних суглобах, на ліктях і на великих пальцях ніг.
Хвороба Бехтерєва відноситься до запальних захворювань і характеризується поступовим пошкодженням суглобів різних відділів хребта. При цій патології в суглобах з часом утворюється рубцева тканина з відкладенням солей, що значно обмежує рухливість. У людини тримається температура, сильно страждає постава, болі в крижах і попереку, більш виражені уночі. Спинні м'язи стають скутими в стані спокою, відзначається болючість в грудній клітці, особливо при глибокому вдиху. При відсутності лікування значно порушується рухливість хребта, аж до повної його нерухомості.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71