Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Програма для нирок, ниркова недостатність, лікування хронічних захворювань нирок, пієлонефрит, сечокам'яна хвороба, як лікува

Програма для нирок

Нирки є потужним фільтром, що забезпечує очищення крові від токсинів, інфекцій, мікробів, а також різних продуктів життєдіяльності. Багато людей страждають на захворювання нирок через неповноцінне клітинне харчування, нестачу води, а також зашлакованість організму.

Водний дефіцит, погана якість води призводять до перевантаження нирок, викликаючи застій у сечостатевих шляхах. Це створює сприятливі умови для розвитку сечокам'яної хвороби. Запальні процеси у сечостатевій системі, пов'язані з різними перенесеними захворюваннями (онкологія, сечокам'яна хвороба, застуда, віруси, бактерії).

ПРОГРАМА ДЛЯ НИРОК

Академією здоров'я компанії Coral Club розроблена Програма, що сприяє зниженню запальних процесів, відновленню енергії та захисту клітин.
ПРОДУКТИ:
arrow
Корал-Майн – збагачує воду мінералами, відновлює роботу всіх органів.
arrow
Корал Бурдок Рут – виводить токсини, знищує кишкові бактерії, покращує роботу нирок, очищає кров, знижує тиск, гарний діуретик.
arrow
Корал Люцерна - королева трав, є гарним сорбентом, багата на мінерали.
arrow
Бі-Курунга або Супер-Флора – корисні бактерії, служать для відновлення мікрофлори кишечника та покращення травлення.
arrow
Асимілятор - це рослинний фермент, що допомагає підшлунковій залозі в розщепленні харчових продуктів. Розріджує кров і знижує рівень холестерину.
arrow
Корал Таурин – допомагає роботі печінки, знижує рівень “поганого” холестерину в крові.
arrow
Корал Лецитин - допомагає в процесі відновлення клітин, а також утворення нових. Він необхідний кожній людині протягом усього життя.
Корал-Майн
Корал Бурдок Рут
Корал Люцерна
Бі-Курунга
Супер-Флора
Асимілятор
Корал Таурин
Корал Лецитин

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах