ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення роботи нирок, ниркова недостатність, лікування хронічних захворювань нирок, пієлонефрит, сечокам'яна хвороба, як

Відновлення роботи нирок

Нирки є потужним фільтром, що забезпечує очищення крові від токсинів, інфекцій, мікробів, а також різних продуктів життєдіяльності.

Багато людей страждають захворюваннями нирок через неповноцінне клітинне харчування, нестачу води, а також зашлакованість організму.ПРОДУКЦІЯ

  • Корал-Майн - збагачує воду мінералами, відновлює роботу всіх органів.

  • Корал Бурдок Рут - виводить токсини, знищує кишкові бактерії, покращує роботу нирок, очищає кров, знижує тиск, хороший діуретик.

  • Корал Люцерна - королева трав, є хорошим сорбентом, багата мінералами.

  • Бі-Курунга - корисні бактерії, служать для відновлення мікрофлори кишечника і поліпшення травлення.

  • Асимілятор - це рослинний фермент, допомагає підшлунковій залозі в розщепленні харчових продуктів. Розріджує кров, і знижує рівень холестерину.

  • Корал Таурин - допомагає роботі печінки, знижує рівень «поганого» холестерину в крові.

  • Корал Лецитин - допомагає в процесі відновлення клітин, а також утворення нових. Він необхідний кожній людині протягом усього життя.
Корал-Майн (30 пакетів)
Корал Бурдок Рут (90 капсул)
Корал Люцерна (120 капсул)
Бі-Курунга (180 таблеток)
Асимілятор (90 капсул)
Корал Таурин (60 капсул)
Корал Лецитин (120 капсул)ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71