ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для печінки, цироз печінки, цироз, ліки для печінки, очищення печінки, цироз печінки симптоми, таблетки для печінки,

Програма для печінки

Відновлення після хвороби - досить довгий процес, тому профілактика і очищення печінки корисні і є необхідним заходом, щоб запобігти різного роду захворювання.

Робота печінки може бути порушена через багато патологій. Відомо більше ста захворювань печінки, які зустрічаються у людей будь-якого віку і можуть бути, як вродженими, спадкоємними, так і набутими.

Деякі хвороби печінки мають невелику тривалість і закінчуються повним одужанням, інші можуть турбувати людину роками і приводити до необоротних процесів і ускладнень.

У печінки немає нервових закінчень, тому вона не болить. Навіть коли починається руйнування тканин, людина цього не відчуває. Будь-які нездужання, захворювання, такі як: втома, депресія, нервові зриви, артрити, артроз, гіпотиреоз, набряки, алергія, свербіж, діабет, камені в жовчному міхурі і багато іншого, в основному відбуваються через збої роботи даного органу.

Для поліпшення стану роботи печінки, а також зниження ризику різних захворювань, експерти Coral Club розробили програму для очищення і відновлення печінки.

ПРОГРАМА ДЛЯ ПЕЧІНКИ

Програма для печінки необхідна для підтримки здоров'я печінки і жовчного міхура, розрахована на 30 днів прийому. Активні компоненти, які входять в даний набір підтримують роботу печінки, знижують ризик розвитку цирозу печінки і гепатиту. Покращують і полегшують роботу печінки в цілому. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.
Складові програми:
arrow
Корал-Майн служить для нормалізації водного балансу організму і збагачення води мінералами. На 1,5 літра води опустити 1 пакетик-саше. Приймати за 30 хвилин до їжі і через 1,5-2 години після їжі.
arrow
Корал Лецитин необхідний для структурного відновлення пошкоджених клітин печінки. Приймати по 2 капсули 2 рази на день після їжі.
arrow
Корал Артишок для зниження холестерину і сечовини в крові, а також для кожного, хто курить і вживає спиртні напої. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день у вигляді чаю.
arrow
Ліпосомальний Куркумін потрібен для поліпшення роботи жовчного міхура, регулювання цукру в крові. Приймати по 5 мл 1 раз на день під час їжі.
arrow
Асимілятор (рослинний фермент), покращує травлення, допомагає роботі підшлункової залози, містить печінкові ліпази. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
arrow
Преміум Спіруліна попереджає розвиток захворювань печінки, є джерелом заліза, селену і вітамінів групи А, В12, Е і F - Приймати по 3 таблетки 2 рази на день за 30 хвилин до їжі.
arrow
ФанДетокс служить для захисту печінки від токсичних речовин, посилення детоксикації, а також зниження холестерину. Приймати по 1 стіку 1 раз у день перед сном, розчинивши попередньо в склянці гарячої води.
arrow
Грифонія покращує настрій і роботу нервової системи, необхідна, як джерело вітаміну групи B. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день.
Корал-Майн
Корал Лецитин
Корал Артишок
Ліпосомальний Куркумін
Асимілятор
Преміум Спіруліна
ФанДетокс
Грифонія

ПРОФІЛАКТИКА

Основними ознаками і першими симптомами проблем з печінкою є прищі і шкірні захворювання, відсутність або зниження апетиту, біль і важкість у правому підребер'ї після прийому їжі, випадання волосся, хронічна втома, свербіж шкіри, судинні зірочки на тілі, відрижка і здуття живота, гіркота в роті і наліт на язиці.
За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:
arrow
Вірусні гепатити (у тому числі А, В, С). Гепатит може бути викликаний багатьма причинами, але найбільш часто гепатит викликається вірусами. Основними причинами смертності в світі є хронічні захворювання печінки.
arrow
Аутоімунні захворювання (аутоімунний гепатит, первинний біліарний цироз, первинний склерозуючий холангіт). Агресія кілерних клітин проти здорових пошкоджує і руйнує нормальні тканини. Це веде до розвитку аутоімунного запалення.
arrow
Алкогольні ураження (стеатоз, стеатогепатит, фіброз, цироз).
arrow
Гемохроматоз в основному це спадкове захворювання. Виявляється порушенням обміну заліза і накопиченням його в тканинах і органах. Надлишок заліза викликає цироз печінки, серцеву недостатність, цукровий діабет і артрити.
arrow
Хвороба Вільсона-Коновалова - це вроджене порушення метаболізму. Призводить до важких поразок центральної нервової системи, в тому числі печінки.
arrow
Пухлини печінки. Розрізняють доброякісні та злоякісні.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах