Незалежний дистриб'ютор
Ольга Лавренко
Програма для чоловіків, проблеми із зачаттям, сперма, ерекція, лібідо, збереження репродуктивного здоров'я, репродуктивне здо

Програма для чоловіків

Функція чоловічої репродуктивної системи знижується від грибків, бактерій, а також стресів, негараздів, депресій. Наслідки - запальний процес, який призводить до спайок, рубців та порушення роботи передміхурової залози.

Чоловіча репродуктивна система сильно схильна до дії шкідливих факторів зовнішнього середовища, тому чоловічому здоров'ю необхідно приділяти велику увагу.

ПРОГРАМА ДЛЯ ЧОЛОВІЧОЇ РЕПРОДУКТИВНОЇ СИСТЕМИ

Академією здоров'я компанії Coral Club, розроблена Програма, яка дозволяє знизити запальні процеси та сприяє відновленню клітин чоловічої репродуктивної системи.
ПРОДУКТИ:
arrow
Кора мурашиного дерева або КМД с Мате або Кора мурашиного дерева із селеном – знімає запалення у передміхуровій залозі, відновлює репродуктивну функцію, піднімає імунітет.
arrow
Корал Цинк 25 – активний мінерал для підтримки тестостерону.
arrow
H-500 – потужний антиоксидант, збагачує клітини киснем.
arrow
ПентоКан – збалансований комплекс з калію, вітаміну С та рибози.
arrow
Лібідекстра для чоловіків – допомагає чоловікам підвищити свою сексуальну активність та задоволеність сексуальними стосунками.
arrow
Корал-Майн – нормалізує роботу всіх органів та систем, збагачує воду корисними мінералами.
Кора мурашиного дерева
Корал Цинк 25
H-500
ПентоКан
Лібідекстра для чоловіків
Корал-Майн

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
ОЛЬГА ЛАВРЕНКО
+38 (050) 401-01-29

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах