Незалежний консультант
coralclub
Наталiя Савонiк
Програма для периферичної нервової системи

Програма для периферичної нервової системи

Головна сторінка / Програми / Периферична нервова система
Стан здоров'я двох систем: кістково-м'язової та ендокринної впливає на відновлення периферичної нервової системи. Вона відповідає за процеси гальмування і збудження, проведення імпульсу до робочих органів, регулює біоритм.

Зміщення хребців викликає механічне порушення проведення нервового імпульсу. Гормональний дисбаланс порушує роботу вегетативної нервової системи.

На розвиток захворювань впливають такі чинники: режим праці і відпочинку, стан хребта, нестача вітамінів і мінералів, стрес.

ПРОГРАМА ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

Периферична нервова система практично не має такого захисту, як ЦНС, тому вона може піддаватися впливу токсинів, а також пошкоджуватися механічно. Активні компоненти, що входять в дану програму, відновлюють запальні процеси периферичної нервової системи, покращують діяльність центральної нервової системи. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.
Складові продукти:
arrow
МСМ (сірка) - комплекс на основі біодоступної сірки органічного походження з вітаміном краси біотином і вітаміном С. Необхідний для усунення процесів буріння, бродіння в животі, болю з цим пов'язаних. Покращує травлення та стан слизової шлунково-кишкового тракту. Покращує стан шкіри, волосся та нігтів. Підтримує здоров'я суглобів, зв'язок, хрящів. Корисний при циститі, запорах, аутоімунних захворюваннях, бере участь у виробленні синтезу ферментів. Прискорює процеси загоєння тканин. Знижує потребу в інсуліні та покращує його синтез при цукровому діабеті. Необхідний синтезу колагену, ефективний при онкології молочної залози, товстої кишки.
arrow
АкваОкс – потужний натуральний антиоксидант. Внутрішнент, що входять до складу, підвищують працездатність, підтримують здоров'я серцево-судинної та нервової систем, покращують роботу головного мозку, попереджають розвиток атеросклерозу. Відновлює щитовидну залозу, гормональний фон, покращує кровообіг у судинах головного мозку.
arrow
Алтiмейт Макс – вітамінно-мінеральний комплекс. Покращує діяльність центрально-нервової та кістково-м'язової систем за рахунок вітамінів групи B. Підтримує роботу серцево-судинної системи за рахунок селену, магнію, кальцію, вітамінів A, E, B. Підтримує роботу дихальної системи за рахунок селену та цинку. Покращує діяльність кровоносної системи за рахунок заліза, селену, вітамінів A, E. Покращує діяльність травної системи за рахунок ромашки, шипшини, селену, вітамінів A, B, E. Підтримує роботу ендокринної системи за рахунок йоду, хрому, цинку. Функцію нирок та шкіри за рахунок солодки та листа мучниці. Відновлює імунітет за рахунок цинку, селену, йоду, вітаміну C.
arrow
Корал Лецитин – необхідний для структурного відновлення пошкоджених клітин печінки, головного мозку, серцево-судинної системи. Лецитин прискорює структурне відновлення тканин печінки при токсичних впливах ліків, вірусів, алкоголю, нікотину. Додаткове введення його в раціон харчування попереджає стомлюваність очей та різні порушення зору, покращує пам'ять, знижує відчуття тривоги, депресії, зменшує «поганий» холестерин. Без нього неможливий процес відновлення пошкоджених клітин та народження нових.
arrow
Кора мурашиного дерева або Кора мурашиного дерева із селеном або КМД с Мате - рослинний антибіотик, що володіє антибактеріальною, противірусною, протигрибковою та протипаразитарною дією. Має протизапальний ефект при гастриті та виразці шлунка, холециститі, дизентерії, вітіліго, панкреатиті, циститі, простатиті, екземі, псоріазі, при захворюваннях шийки матки, венеричних захворюваннях. Знімає біль у суглобах при ревматизмі. Крім цього знижує тиск.
arrow
Корал-Майн – мінеральна композиція здатна змінювати фізико-хімічні властивості води, кислотно-лужну рівновагу (рН) у бік олужування. Іонізована форма мінералів Корал-Майн робить воду корисною та біодоступною для організму.
МСМ
АкваОкс
Алтiмейт Макс
Корал Лецитин
Кора мурашиного дерева
Корал-Майн

ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основними ознаками і першими симптомами проблем периферичної нервової системи є болі, оніміння, відчуття розпирання, «повзання мурашок», підвищення або зниження чутливості певних зон, слабкість, порушення рухової функції кінцівок, м'язів обличчя і очей.
За допомогою програми можна попередити розвиток таких захворювань:
arrow
Поліневрит (полінейропатія) - поразка безлічі нервів. Основні причини поліневриту - інфекції, інтоксикація та обмін речовин.
arrow
Плексит - ураження нервового сплетення.
arrow
Гангліоніт - це поразка міжхребцевих вузлів. Причиною гангліоніту можуть бути гострі інфекції, порушення обміну, інтоксикації, новоутворення.
arrow
Радикуліт - ураження корінців спинного мозку. Найчастіша причина радикуліту - остеохондроз хребта, при якому міжхребетні хрящові диски втрачають еластичність, і відстань між хребцями через це знижується, що може призвести до ущемлення пучків нервових волокон, що відходять від спинного мозку.
arrow
Корінцевий синдром - це поразка корінців спинного мозку і нервових стовбурів.
arrow
Невралгія трійчастого нерва - хвороба периферичних нервів з вираженим больовим синдромом і рецидивуючим перебігом. Причиною можуть бути інфекції, інтоксикації, атеросклероз, переохолодження, патологічні процеси на підставі черепа, в придаткових пазухах носа, зубах, очницях, звуження кісткових отворів.

Рекомендації

Якщо ви ніколи не проходили очищення організму від токсинів, шлаків і паразитів, то будь-яка обрана програма або окремо взятий продукт буде неефективним. Крім цього, замість отримання результату здоров'я, ви можете спровокувати лише загострення вашого захворювання.

Тому, перш ніж почати проходити оздоровлення, рекомендуємо почати з покрокової Концепції Здоров'я. Продумане поєднання активних компонентів концепції дозволить швидше досягти результатів щодо зміцнення здоров'я.

Для отримання більш детальної інформації з урахуванням усіх особливостей вашого організму ви можете звернутися до консультанта.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
Незалежний консультант У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38(097)730-24-71

Дивіться також