ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Відновлення периферичної нервової системи, лікування захворювань периферичної нервової системи, профілактика захворювань пери

Відновлення периферичної нервової системи

Стан здоров'я двох систем: кістково-м'язової та ендокринної впливає на відновлення периферичної нервової системи. Вона відповідає за процеси гальмування і збудження, проведення імпульсу до робочих органів, регулює біоритм.

Зміщення хребців викликає механічне порушення проведення нервового імпульсу. Гормональний дисбаланс порушує роботу вегетативної нервової системи.

На розвиток захворювань впливають такі чинники: режим праці і відпочинку, стан хребта, нестача вітамінів і мінералів, стрес.ПРОГРАМА ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ

Периферична нервова система практично не має такого захисту, як ЦНС, тому вона може піддаватися впливу токсинів, а також пошкоджуватися механічно. Активні компоненти, що входять в дану програму, відновлюють запальні процеси периферичної нервової системи, покращують діяльність центральної нервової системи. Компоненти, що входять до складу, підсилюють ефект один одного.

Складові продукти:

МСМ - відновлює мінеральний дисбаланс, підтримує здоров'я суглобів, зв'язок і хрящів. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день перед їжею.
АкваОкс - відновлює і тонізує периферичну нервову систему. Приймати по 1 капсулі 2 рази під час їжі в першій половині дня.
Алтімейт - покращує діяльність центральної нервової системи. Приймати по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі.
Хлорела - є основою всіх клітинних оболонок, включаючи мієлінові нервові волокна. Сприяє покращенню імунного захисту організму, поліпшує жировий обмін в печінці. Приймати по 1 капсулі 2 рази на день після їжі.
КМД с Мате - корисна при запальних захворюваннях периферичної нервової системи. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі.
Корал-Майн - покращує передачу нервового імпульсу. Приймати за 30 хвилин до їжі і через 1,5 години після їжі.
МСМ (60 капсул)
АкваОкс (60 капсул)
Алтімейт (120 таблеток)
Хлорела (180 таблеток)
КМД с Мате (90 капсул)
Корал-Майн (30 пакетів)ЧОМУ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні чистячі та миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає в себе більше 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно поставляє продукцію в 190 країн світу. У 38 країнах відкриті представництва компанії. Загальна кількість точок продажів налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти. Вони не містяться в продуктах харчування, потреба в яких не є обов'язково фізіологічною. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.

Продукти, що входять в програму, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для роботи травної системи, а також є джерелами додаткового клітинного харчування та енергії.ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основними ознаками і першими симптомами проблем периферичної нервової системи є болі, оніміння, відчуття розпирання, «повзання мурашок», підвищення або зниження чутливості певних зон, слабкість, порушення рухової функції кінцівок, м'язів обличчя і очей.

За допомогою запропонованої вище програми можна попередити розвиток таких захворювань:

Поліневрит (полінейропатія) - поразка безлічі нервів. Основні причини поліневриту - інфекції, інтоксикація та обмін речовин.
Плексит - ураження нервового сплетення.
Гангліоніт - це поразка міжхребцевих вузлів. Причиною гангліоніту можуть бути гострі інфекції, порушення обміну, інтоксикації, новоутворення.
Радикуліт - ураження корінців спинного мозку. Найчастіша причина радикуліту - остеохондроз хребта, при якому міжхребетні хрящові диски втрачають еластичність, і відстань між хребцями через це знижується, що може призвести до ущемлення пучків нервових волокон, що відходять від спинного мозку.
Корінцевий синдром - це поразка корінців спинного мозку і нервових стовбурів.
Невралгія трійчастого нерва - хвороба периферичних нервів з вираженим больовим синдромом і рецидивуючим перебігом. Причиною можуть бути інфекції, інтоксикації, атеросклероз, переохолодження, патологічні процеси на підставі черепа, в придаткових пазухах носа, зубах, очницях, звуження кісткових отворів.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71