ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для зору, чи можна поліпшити зір без операції, відновлення зору в домашніх умовах, як поліпшити зір, відновити гостр

Програма для зору

Спосіб життя сучасної людини, прив'язаної до гаджетів, яка споживає величезну кількість інформації, як у вигляді тексту, так і відеоконтенту, прирікає нас на підвищене навантаження на зір, як на роботі, так і в години відпочинку.

Плюс неправильне харчування, екологія, інтенсивний ритм, і ви отримаєте всі складові для суттєвого погіршення зору та якості життя. Близорукість, далекозорість, неврит або запалення зорового нерва, глаукома, катаракта - ось далеко не повний список захворювань, що розвиваються у людини і не тільки з віком.ПРОГРАМА ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ

Причинами погіршення зору у дорослих та дітей є нестача води, лецитину, селену, вітамінів Е, С, бета-каротину, необхідного для синтезу вітаміну групи А. Головний мозок людини складається на 90% із води. Якщо людина п'є мало води, а то й не п'є, кришталик ока зневоднюється, це веде до розвитку катаракти.

Академією здоров'я компанії Coral Club, що діє на базі Кафедри профілактичної та відновлювальної медицини Російського державного медичного університету, розроблена Програма, яка дозволяє знизити ризики захворювань і підвищити ефективність зору.

Складові продукти:

Корал-Майн – покращує роботу всіх органів та систем. Приймати за 30 хвилин до їжі та через 1,5 години після їжі.
Корал Лецитин – попереджає втомлюваність очей та розвиток захворювань органів зору. Покращує увагу і знімає синдром хронічної втоми. Без нього неможливий процес відновлення пошкоджених клітин та народження нових. Приймати по 2 капсули 2 рази у день під час їжі.
Візі-Прайм - зберігає гостроту та якість зору. Знімає зорове навантаження під час читання книг, роботи за комп'ютером та перегляду ТБ. Приймати по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.
Корал Таурин – бореться з «поганим» холестерином, підвищує розумову та фізичну працездатність, а також зміцнює сітківку ока. Приймати по 1 капсулі двічі на день.
Фолієва кислота (Вітамін В9) – покращує зір, настрій, знімає депресію, служить для профілактики інсульту. Приймати по 1 таблетці двічі на день.
Хлорела – сприяє насиченню крові киснем та гемоглобіном. Виводить з організму важкі метали та токсини. Містить білок рослинного походження, вітаміни В, D, бета-каротин та мінерали. Приймати по 2 таблетки двічі на день.
Корал-Майн (30 пакетів)
Корал Лецитин (120 капсул)
Візі-Прайм (30 капсул)
Корал Таурин (60 капсул)
Фолієва кислота (100 таблеток)
Хлорела (180 таблеток)ЧОМУ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає понад 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно постачає продукцію до 190 країн світу. У 38 країнах відкрито представництва компанії. Загальна кількість точок продажу налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики та комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів та не мають побічних ефектів. Вони призначені для поповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот у продуктах харчування, профілактики та підтримки фізіологічної активності органів та систем, адаптивності організму до факторів довкілля.

Ліки складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати сильнодіючі компоненти, які не містяться в продуктах харчування. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках та за рецептом лікаря.

Продукти, що входять до складу програми, мають оздоровчий ефект, виступають як профілактичні засоби для зміцнення та підтримки зору, а також є джерелами додаткового клітинного харчування.ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основними ознаками та першими симптомами проблем із зором є зниження гостроти зору, підвищена втомлюваність очей, сльозоточивість, світлобоязнь, печіння в очах, складності з фокусуванням на розташованих поблизу або вдалині об'єктах, роздвоєння зображення, сухість очей та багато іншого.

За допомогою запропонованої вище програми можна запобігти розвитку наступних захворювань:

Катаракта пов'язана з помутнінням кришталика ока і викликає різні ступені розладу зору аж до повної втрати.
Глаукома - це велика група очних захворювань, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску, вище прийнятного для даної людини рівня з подальшим розвитком типових дефектів поля зору, зниженням гостроти зору та атрофією зорового нерва.
Діабетична ретинопатія є однією з найважчих ускладнень цукрового діабету.
Більмо (Лейкома) — білувата васкуляризована пляма на оці внаслідок помутніння рогової оболонки ока.
Трахома - це хронічне інфекційне захворювання очей, що викликається хламідіями.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71