ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Програма для зору, чи можна поліпшити зір без операції, відновлення зору в домашніх умовах, як поліпшити зір, відновити гостр

Програма для зору

Спосіб життя сучасної людини, прив'язаної до гаджетів, яка споживає величезну кількість інформації, як у вигляді тексту, так і відеоконтенту, прирікає нас на підвищене навантаження на зір, як на роботі, так і в години відпочинку.

Плюс неправильне харчування, екологія, інтенсивний ритм, і ви отримаєте всі складові для суттєвого погіршення зору та якості життя. Близорукість, далекозорість, неврит або запалення зорового нерва, глаукома, катаракта - ось далеко не повний список захворювань, що розвиваються у людини і не тільки з віком.

ПРОГРАМА ДЛЯ КОРЕКЦІЇ ЗОРУ

Причинами погіршення зору у дорослих та дітей є нестача води, лецитину, селену, вітамінів Е, С, бета-каротину, необхідного для синтезу вітаміну групи А. Головний мозок людини складається на 90% із води. Якщо людина п'є мало води, а то й не п'є, кришталик ока зневоднюється, це веде до розвитку катаракти.

Академією здоров'я компанії Coral Club, розроблена Програма, яка дозволяє знизити ризики захворювань і підвищити ефективність зору.
Складові продукти:
arrow
Корал-Майн – покращує роботу всіх органів та систем. Приймати за 30 хвилин до їжі та через 1,5 години після їжі.
arrow
Корал Лецитин – попереджає втомлюваність очей та розвиток захворювань органів зору. Покращує увагу і знімає синдром хронічної втоми. Без нього неможливий процес відновлення пошкоджених клітин та народження нових. Приймати по 2 капсули 2 рази у день під час їжі.
arrow
Візі-Прайм - зберігає гостроту та якість зору. Знімає зорове навантаження під час читання книг, роботи за комп'ютером та перегляду ТБ. Приймати по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі.
arrow
Корал Таурин – бореться з «поганим» холестерином, підвищує розумову та фізичну працездатність, а також зміцнює сітківку ока. Приймати по 1 капсулі двічі на день.
arrow
Фолієва кислота (Вітамін В9) – покращує зір, настрій, знімає депресію, служить для профілактики інсульту. Приймати по 1 таблетці двічі на день.
arrow
Хлорела – сприяє насиченню крові киснем та гемоглобіном. Виводить з організму важкі метали та токсини. Містить білок рослинного походження, вітаміни В, D, бета-каротин та мінерали. Приймати по 2 таблетки двічі на день.
Корал-Майн
Корал Лецитин
Візі-Прайм
Корал Таурин
Фолієва кислота
Хлорела

ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Основними ознаками та першими симптомами проблем із зором є зниження гостроти зору, підвищена втомлюваність очей, сльозоточивість, світлобоязнь, печіння в очах, складності з фокусуванням на розташованих поблизу або вдалині об'єктах, роздвоєння зображення, сухість очей та багато іншого.
За допомогою запропонованої вище програми можна запобігти розвитку наступних захворювань:
arrow
Катаракта пов'язана з помутнінням кришталика ока і викликає різні ступені розладу зору аж до повної втрати.
arrow
Глаукома - це велика група очних захворювань, що характеризується постійним або періодичним підвищенням внутрішньоочного тиску, вище прийнятного для даної людини рівня з подальшим розвитком типових дефектів поля зору, зниженням гостроти зору та атрофією зорового нерва.
arrow
Діабетична ретинопатія є однією з найважчих ускладнень цукрового діабету.
arrow
Більмо (Лейкома) — білувата васкуляризована пляма на оці внаслідок помутніння рогової оболонки ока.
arrow
Трахома - це хронічне інфекційне захворювання очей, що викликається хламідіями.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах