ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Очищення лімфатичної системи, очищення лімфи, очищення лімфи, як правильно очистити лімфу, очищення лімфатичної системи, очищ

ОЧИЩЕННЯ ЛІМФАТИЧНОЇ СИСТЕМИОдна з найскладніших і дуже важливих систем в організмі людини - Лімфа. Вона виводить отрути з організму, які виділяють бактерії, грибки і паразити. Від лімфатичної системи повністю залежить імунітет. Імунітет - це життя. З лімфатичною системою ми повинні звертатися тільки на ви.

Рухається вона знизу - вгору, і ніколи в зворотньому порядку! Коли лімфа піднімається, її пропускає клапан і тут же зачиняється, зворотного ходу немає. Якщо робити неправильно масаж, проти руху лімфи, то всі клапани просто зруйнуються. Тому масаж робиться тільки по ходу руху лімфи. Запалення лімфатичних вузлів відбувається, якщо лімфа брудна.ПРОГРАМА ДЛЯ ЛІМФАТИЧНОЇ СИСТЕМИ

Лімфатична система бере участь в обміні речовин і виведенні токсинів з організму. Відтоку лімфи немає тільки в очних яблуках, головному і спинному мозку. Лімфа відповідає за знищення та виведення з організму токсинів і продуктів розпаду клітин. Вихід здійснюється в першу чергу через слизові: кишечник, статеві органи, носоглотка, дихальні шляхи. Також в процесі задіяні потові залози.

Лімфатичну систему потрібно чистити регулярно. Перше, що потрібно зробити, це почати пити чисту воду, виключивши з раціону окислюючі продукти і рідину. Активні компоненти, що входять до складу програми, підсилюють ефект очищення лімфи.

Складові продукти:

Корал Солодка - для розрідження лімфи, для швидкого її руху. Приймати по 1 таблетці 3 рази на день, таблетку розчинити в склянці гарячої води, пити як чай. Для посилення ефекту можна таблетку солодки заварити разом з листом смородини, брусниці, шипшиною або вівсом.
Корал Келп - працює як сорбент, виводить накопичені отруйні речовини з організму з калом. Якщо не приймати сорбент, то отрути будуть вбиратися в організм назад. Крім цього, Корал Келп є джерелом вітамінів і мікроелементів, стимулює імунітет. Приймати по 2 таблетки 3 рази на день, через 1 годину після Корал Солодки і за 30-45 хвилин до прийому їжі. Запити стаканом коралової води.
Екстракт часнику або Корал Лецитин, або Корал Артишок - для полегшення відтоку жовчі і очищення жовчних протоків. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі.
Преміум Спіруліна або Алтімейт. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день за півгодини перед їжею.
Супер-Флора - корисні бактерії, які необхідні після очищення. Приймати по 1 капсулі 3 рази на день за 30 хвилин до їжі.
Корал-Майн - покращує передачу нервового імпульсу. Під час всієї програми обов'язково пити воду. Приймати: 1 пакетик опускати в пляшку ємністю 1,5-2 літра, пити за 30 хвилин до їжі і через 1,5 - 2 години після їжі. Така вода напуває клітини організму, відмінно очищає лімфу і зміцнює імунітет.
Корал Солодка (100 капсул)
Корал Келп (60 капсул)
Екстракт часнику (90 капсул)
Корал Лецитин (120 капсул)
Корал Артишок (90 капсул)
Преміум Спіруліна (200 таблеток)
Алтімейт (120 таблеток)
Супер-Флора (90 капсул)
Корал-Майн (30 пакетів)ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ

Продукти, що входять до складу програми, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для очищення та відновлення лімфатичної системи, а також є джерелами додаткового клітинного харчування і енергії. Крім цього, попереджають розвиток лімфоми, філяріоза, лімфаденопатії, лімфостаза, лімфангіосаркоми, лімфангіоми і багато іншого.

Хвороби лімфатичної системи зустрічаються, як у дорослих, так і дітей. Існує величезна кількість видів патологій, які вимагають різні підходи в лікуванні. Найбільш частою проблемою є лімфедема (лімфатичний набряк). Він розвивається при порушенні відтоку лімфи по капілярах і лімфатичних судинах.

Лімфатична система зберігає протікання рідин в організмі і очищає його тканини від відходів і продуктів розкладання. При лімфедемі міжклітинна рідина, багата білком, накопичується, і відзначається постійний прогресуючий набряк кінцівки і її збільшення в обсязі, ущільнення підшкірної клітковини, гіперкератоз (огрубіння шкіри), тріщини і виразки. У процесі прогресування лімфостазу розвивається слоновість (збільшення кінцівок в обсязі). Це викликає психологічні та фізичні страждання людини і призводить до інвалідності.

Лімфедема - це хронічне захворювання, яке, на жаль, не піддається остаточному лікуванню, проте без відповідного лікування - прогресує. Чим раніше почнеться лікування, тим ефективнішим воно буде.ЧОМУ CORAL CLUB

Компанія Coral Club веде свою діяльність з 1999 року і виробляє компоненти здорового харчування, косметичні засоби, безпечні чистячі та миючі засоби для дому. Асортимент Coral Club включає в себе більше 200 продуктів.

Сьогодні компанія Coral Club регулярно поставляє продукцію в 190 країн світу. У 38 країнах відкриті представництва компанії. Загальна кількість точок продажів налічує 350 офісів.

Продукти компанії Coral Club необхідні для профілактики і комплексної терапії. Вони складаються з натуральних інгредієнтів і не мають побічних ефектів. Вони призначені для заповнення дефіциту певних вітамінів, мінералів, амінокислот в продуктах харчування, профілактики і підтримки фізіологічної активності органів і систем, адаптивності організму до факторів навколишнього середовища.

Ліки ж складаються з синтетичних речовин і необхідні для лікування захворювань. Вони можуть включати в себе сильнодіючі компоненти. Вони не містяться в продуктах харчування, потреба в яких не є обов'язково фізіологічною. Лікарські препарати необхідно купувати виключно в аптеках і за рецептом лікаря.

Продукти, що входять в програму, надають оздоровлюючий ефект, виступають, як профілактичні засоби для роботи травної системи, а також є джерелами додаткового клітинного харчування та енергії.ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Тест стану лімфатичної системи
Тест стану лімфатичної системиКраїни, де можна придбати продукти Coral Club