ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Амінокислоти / Протівіті
Амінокислоти: Protivity / Протівіті, травлення, для травлення, імунна підтримка, для імунітету, амінокислоти, для печінки, ві
#1805

Протівіті (140 таблеток)

Високоякісні амінокислоти легко засвоювані без освіти калорій. Ідеальне низькокалорійне білкове доповнення до щоденного харчування. Детальніше...
Знято з виробництва


Склад


Комплекс амінокислот: L-ізолейцин 120 мг, L-лізин 114 мг, L-фенілаланін 103 мг, L-аргінін 100 мг, L-глутамін 100 мг, L-лейцин 100 мг, L-метіонін - 100 мг, L-треонін -100 мг, L-валін - 86,7 мг, L-гістидин - 74 мг, L-5-гідрокситриптофан - 2,0 мг, Вітамін С - 10 мг. допоміжні компоненти

Амінокислоти, з'єднані в ланцюжок пептидного зв'язком, складають високомолекулярні органічні білки, які беруть участь у всіх основних процесах: диханні, травленні, передачі нервових імпульсів і т.д. Від ступеня засвоєння білків залежить рівень життєдіяльності організму.

«Протівіті» ідеальне низькокалорійне білкове доповнення до щоденного харчування. До складу продукту суміш високоякісних амінокислот рослинного походження, які найбільш легко і повно засвоюються без освіти калорій. Їх вживання дозволить оптимізувати обмін речовин, скоротити час відновлення м'язів після виснажливих навантажень, забезпечити силу і витривалість.

Дія активних компонентів


L-ізолейцин і L-валін необхідні для синтезу гемоглобуліна, стабілізують процеси енергозабезпечення та збільшують витривалість.

L- лізин входять до складу білків тваринного походження, необхідний для відновлення тканин після травм, утворення антитіл, гормонів, ферментів, покращує засвоєння кальцію з крові і його транспорт в кісткову тканину.

L-фенілаланін здійснює зв'язок між нейронами і головним мозком, покращує пам'ять, підтримує бадьорість і ясність мислення, сприяє виділенню ендорфінів, що позитивно впливають на настрій.

L-глутамін стимулює функції мозку, прискорює метаболічні процеси в м'язах, утилізуючи небажані жирові відкладення, запобігає напруга і пошкодження м'язів після виснажливої ​​роботи або тренування, підвищує гідратацію м'язових клітин і сприяє їх росту і відновлення.

L-метіонін і L-треонін підвищує синтез холіну, імуноглобулінів і антитіл, знижує рівень холестерину в крові, перешкоджають жировому переродженню печінки.

L-аргенін сприяє виробленню інсуліну, а також збільшення м'язової маси. Діючи як сильний антиоксидант, запобігає окисленню жирів і підтримує здоровий рівень ліпідів в крові.

L-триптофан бере участь в синтезі серотоніну - нейромедіатора головного мозку. Разом з лізином стимулює вироблення гормону росту, знижує рівень холестерину, покращує якість сну.

Застосування


Вживання «Протівіті» необхідно при нестачі повноцінного білкового харчування в наступних випадках:
При порушенні травлення і обміну речовин.
При підвищених фізичних або інтелектуальних навантаженнях.
При депресивних станах.
При загальному занепаді сил.
При порушенні роботи печінки.
Після операцій і травм.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Цільова програма «Здоровий кишечник»
Цільова програма «Здоровий кишечник»
Тест стану травної системи
Тест стану травної системи
Відновлення травної системи
Відновлення травної системи
Кишечник другий мозок людини
Кишечник другий мозок людини
Пробіотики та пребіотики
Пробіотики та пребіотики
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Як не переїсти на новорічних канікулах?
Імунітет живе у кишечнику
Імунітет живе у кишечникуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club