ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Комплексне оздоровлення / Recover
Набір для відновлення Recover, oceanmin, pentokan, coral artichoke, selenium, msm, super-flora, griffonia, recovery pack, рик
#80711

Recover

Набір відновлення після перенесеної респіраторної інфекції. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Recover у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Застосування набору є особливо актуальним для відновлення організму після нещодавно перенесених респіраторних вірусних та інфекційних захворювань.

НАБІР СПРИЯЄ:


відновленню мінерального балансу організму;
прискоренню виведення токсинів;
відновленню мікрофлори кишечника;
нормалізації психоемоційного балансу та покращенню настрою;
полегшенню засинання та поліпшенню якості сну;
зміцненню ослабленого імунітету.

Оушенмін


Допомагає відновити мінеральний баланс в організмі, підтримати роботу серця, м'язів, нервової системи. Заповнює дефіцит магнію, а також широкого спектра макро- та мікроелементів природного походження – з глибоководної океанічної води.

Пентокан


Допомагає швидко відновлювати енергетичні ресурси організму після перенесеної хвороби, підтримує здоров'я серця та судин. Джерело активного калію, вітаміну С і рибози.

Корал Артишок


Містить визнані рослинні гепатопротектори: екстракти артишоку, розторопші, кореня кульбаби і бетаїн. Допомагає захистити клітини печінки, прискорити виведення токсинів, покращити функцію травлення.

Селен


Сприяє підтриманню імунного статусу ослабленого організму, здоров'ю волосся та нігтів. Містить синергічний комплекс важливих для організму антиоксидантів: селену і вітаміну С.

МСМ


Синергічний продукт на основі біодоступної органічної сірки (МСМ), вітаміну С і біотину.
Активні компоненти продукту допомагають у детоксикації організму, захищають клітини від окисного стресу, покращують стан шкіри, волосся та нігтів.

Супер-Флора


Збалансована комбінація пробіотиків (біфідо- та лактобактерій) і пребіотика інуліну допомагає нормалізувати мікрофлору кишечника, покращити травлення, засвоєння поживних речовин, зміцнити імунітет.

Грифонія


Екстракт насіння грифонії — джерело амінокислоти 5-HTP, яка бере участь у синтезі «гормону щастя» серотоніну. Комплекс екстракту грифонії з вітамінами В6 і В12 допомагає зменшити почуття тривожності і роздратованості, підвищити концентрацію уваги, покращити сон та настрій.

Спосіб застосування


Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією всередині упаковки. Тривалість прийому — 30 днів.

Протипоказання


Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб зберігання


Зберігати в сухому, захищеному від прямого сонячного проміння, недоступному для дітей місці за температури не вище +25°С.

Термін придатності


2 роки від дати виробництва.

Країна виробництва


США, Тайвань, Польща

СКЛАД


Оушенмін, 30 стіків (2 упаковки), Корал Артишок, 90 капсул (1 упаковка), Пентокан, 40 шипучих таблеток (2 упаковки), Селен, 100 рослинних капсул (1 упаковка), МСМ, 60 рослинних капсул (1 упаковка), Супер-Флора, 90 рослинних капсул (1 упаковка), Грифонія, 60 капсул (1 упаковка).ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Країни, де можна придбати продукти Coral Club