Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Каталог / Здоров'я / Активне довголіття / Safrino
Активне довголіття Safrino / Сафріно, safrino, safran, zafran, safrano, safino, софрино, шафрано, safron, сафронову, safrne

Safrino (30 рослинних капсул)

Допомагає досягти емоційного балансу при щоденному та повторюваному стресі, зменшити напругу і дратівливість, покращити настрій і якість сну. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Safrino у Львові, натисніть кнопку «Дізнатись ціну». Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
arrow
Допомагає відновити емоційну рівновагу при стресі, зокрема й при ПМС і у період менопаузи, покращити настрій та якість сну, зменшити вплив стресу на серце, підтримуючи нормальну частоту серцевих скорочень.
arrow
30 мг запатентованого екстракту шафрану Safr'Inside™ і 350 мг міо-інозитолу в 1 капсулі.
arrow
Зручний прийом 1 раз на день.

Патентований екстракт шафрану Safr'Inside


Це перший і єдиний запатентований екстракт шафрану в Європі — результат 7 років наукових досліджень компанії Activ`Inside із Франції. Його отримують з високоякісного іранського шафрану сорту Sargol, багатого на активні компоненти — сафромотивіни (кроцин, пікрокроцин і сафранал), які відомі своєю здатністю протистояти стресам. Патентована технологія отримання екстракту Tech'care Extraction™ дозволяє зберегти високу концентрацію сафромотивінів та їх унікальний природний профіль.
У 2018 році Safr'Inside™ став фіналістом премії NutraIngredients Awards Asia, а у 2021 році — фіналістом премії NutraIngredients Awards Europe.
За результатами клінічних спостережень Safr'Inside™ підвищує концентрацію серотоніну на 50%, знижує рівень кортизолу (гормону стресу) на 44%.

Міо-інозитол (вітамін В8) — активна форма інозитолу, легко засвоюється організмом. Міо-інозитол міститься у деяких фруктах, бобових та горіхах і самостійно синтезується організмом. Відіграє важливу роль у метаболізмі глюкози — джерела енергії для мозку, необхідний для здійснення фізіологічних ефектів серотоніну і дофаміну, що підвищує стресостійкість, сприяє зменшенню тривожності і дратівливості.

Спосіб застосування


Дорослим по 1 капсулі на день під час їжі. Тривалість прийому - 1 місяць.

Протипоказання


Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, годування груддю. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб зберігання


Зберігати в сухому, захищеному від потрапляння прямого сонячного проміння і недоступному для дітей місці, при температурі 15-25°С.

Термін придатності


2 роки від дати виробництва

Країна виробництва


Словенія

СКЛАД


Інозит (міо-інозитол) 350 мг, екстракт приймочок шафрану посівного Safr'Inside™ 30 мг, цинк (оксид цинку в оболонці капсули) 2,3 мг, допоміжні компоненти.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах