ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Краса / Догляд за тілом / Сільвер гель
Спеціальний догляд: Сільвер гель / Silver Gel, для тіла, антисептик, протимікробний засіб, колоїдне срібло, при опіках, при р
#91637

Сільвер гель (44 мл)

Антисептичний, протимікробний, протизапальний засіб. Гелева основа дозволяє сріблу швидко проникати в глибокі шари шкіри і забезпечує ефективність його дії. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Сільвер гель у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


СКЛАД


Срібло 24 ppm, вода, карбопол, триетаноламін.

«Сільвер гель» на основі колоїдного срібла - антисептичний, протимікробний, протизапальний засіб. Гелієва основа забезпечує високу біологічну доступність срібла в уражені тканини і ефективність його дії.

Срібло, проникаючи в заражену клітину, блокує дихальну функцію клітини і закриває надходження до неї поживних речовин. Це призводить до загибелі хворих клітин, але не завдає шкоди здоровим.

Протизапальні властивості срібла проявляються при його зіткненні з ураженими тканинами. Потрапляючи в рану, срібло зв'язується з тканинними білками і створює захисний шар, обволікає нервові закінчення, попереджає роздратування. Під впливом срібла рана швидко очищається від некротичних мас, припиняється розвиток патологічного процесу, і прискорюється процес загоєння.

ЗАСТОСУВАННЯ


Сільвер гель надасть допомогу при:
Опіках, ранах, трофічних виразках, геморої.
Шкірних хворобах (псоріаз, аллергііческій дерматит, екзема).
Респіраторних захворюваннях вірусної і бактеріальної природи (грип, ангіна, ГРВІ та ін.).ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
Країни, де можна придбати продукти Coral Club