ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Антиоксидантний захист / Слім бай Слім
Контроль ваги: Слім бай Слім / Slim by Slim, 30 стіків, травлення, для травлення, контроль ваги, серце, судини, фітонутрієнти
#91674

Слім бай Слім (30 стіків)

Завдяки активним рослинним інгредієнтам дозволяє досягти максимального результату в корекції ваги. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Слім бай Слім у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Слім бай Слім (30 стіків)


СКЛАД


ФОС (порошок кореня цикорію) - 2 г
Екстракт шкірки мандарина - 0,8 г
Екстракт плодів хурми - 0,7 г
Екстракт ягід годжі - 0,7 г
Екстракт плодів гарцинії - 0,5 г
Екстракт листя зеленого чаю - 0,3 г
Таурин - 0,25 г
Вітамін С (аскорбінова кислота) - 0,1 г
Допоміжні компоненти

Завдяки активним рослинним інгредієнтам "Слім бай Слім" дозволяє досягти максимального результату в корекції ваги, а також легко справляється з заявим холестерином за рахунок його швидкого розщеплення та утилізації організмом, сприяє зниженню рівня цукру в крові, здатний знешкоджувати і очищати організм від токсинів і шлаків.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Гарцинія камбоджійська - джерело гидроксилимонной кислоти (ГЛК), що виділяється з плодів рослини, забезпечує в організмі людини потрійну дію: зменшує утворення жирних кислот і холестерину, підсилює окислення жиру і регулює апетит. ГКЛ бере участь в метаболізмі цукрів і жирів, перешкоджає трансформації цукрів в жири. Блокуючи утворення жирних кислот з вуглеводів, вона підтримує таку концентрацію глюкози, при якій нейрони гіпоталамуса не стимулюють апетит.

Інулін це перш за все, розчинна клітковина плюс активний пребіотик. Проявляє свої функціональні властивості в товстому кишечнику на рівні його симбіотичної флори, вибірково стимулює ріст і метаболічну активність корисних бактерій. Як сорбент прискорює очищення організму від шлаків і токсинів.

Екстракт шкірки цитрусових має тонізуючий кофеіноподібний ефект. Містить велику кількість флавоноїдів (нарингин, рутин, кверцитин, гесперидин), володіє (антисклеротичною дією. Зменшує загальний рівень ліпідів в крові, печінки, судинах, допомагає жовчі прискорити їх розщеплення без будь-яких шкідливих побічних ефектів.

Екстракт хурми - джерело багатьох корисних речовин: харчових волокон, мінералів (натрій, магній, калій, марганець, кальцій), легкозасвоюваних цукрів, вітамінів А, С, Р. Такі цукри необхідні для утворення глікогену в печінці і її енергетичного живлення.

Екстракт ягід годжі має антиоксидантний і тонізуючий ефект, помітно покращує процес травлення, благотворно впливає на функції печінки. Втрату ваги при вживанні цих ягід пов'язують з великою кількістю антиоксидантів, дія яких призводить до більш швидкого розпаду жирів.

Екстракт листя зеленого чаю також активний антиоксидант і джерело біологічно активних речовин. Стимулює обмін речовин, прискорює окислення жирів і збільшує витрату енергії, зв'язує і виводить з організму холестерин, а також токсичні речовини.

Таурин - найважливіша амінокислота, яка міститься в печінці. Відіграє велику роль у вуглеводному і ліпідному обміні, сприяє оптимізації енергетичних і обмінних процесів.

Вітамін С один з найефективніших вітамінів-антиоксидантів. Стимулює роботу детоксикаційних ферментних систем печінки, сприяє зниженню загального рівня холестерину.

ЗАСТОСУВАННЯ


«Слім бай Слім» сприяє:
Нормалізації жирового обміну.
Зниженню ваги.
Зменшенню апетиту і тяги до солодкого.
Підвищенню працездатності та витривалості.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

В чому причина зайвої ваги
В чому причина зайвої ваги
Правильне харчування і схуднення
Правильне харчування і схуднення
Схуднення без дієт з коктейлем «Тануча вага»
Схуднення без дієт з коктейлем «Тануча вага»
Відновити метаболізм - ​​нормалізувати вагу
Відновити метаболізм - ​​нормалізувати вагуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club