ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / Моносахариди та полісахариди / Сінерджайзер зі смаком апельсина та манго
Енергія та працездатність: Сінерджайзер / Synergizer, 500 г, синерджайзер, synergizer, енергія, синерджейзер, сенерджейзер, с
#2130

Сінерджайзер зі смаком апельсина та манго (500 г)

Збалансований енергетичний напій з яскравим фруктово-цитрусовим смаком. Синергія вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Сінерджайзер зі смаком апельсина та манго у Львові, натисніть кнопку «Дізнатись ціну». Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Збалансований енергетичний напій з яскравим фруктово-цитрусовим смаком. Синергія вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів, вуглеводів, амінокислот сприяє помітному підвищенню активності, працездатності, витривалості. Натуральний кофеїн з екстрактів гуарани і зеленого чаю забезпечує приплив енергії без побічних ефектів, властивих синтетичному кофеїну, який зазвичай входить до складу енергетичних коктейлів.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Екстракт гуарани і зеленого чаю містять натуральний кофеїн, який засвоюється поступово і діє на організм дбайливо, не подразнюючи слизову шлунково-кишкового тракту і не викликаючи перезбудження, а ефект зберігається набагато довше.

Глюкоза, сахароза, мальтодекстрин вуглеводи з високим глікемічним індексом - основний постачальник енергії для організму. До складу Сінерджайзера включена збалансована комбінація вуглеводів, яка забезпечує стабільний приплив якісної енергії і швидке відновлення витраченого глікогену без різких стрибків рівня цукру в крові.

L-карнітин ефективний енергетичний стимулятор. Попереджає нервове виснаження, покращує фізичну витривалість і розумову активність. Прискорює процес розщеплення вуглеводів до молочної кислоти і сприяє виведенню її з м'язової тканин.

Глюкуронолактон природний метаболіт глюкози, бере участь в утворенні глікогену, тим самим допомагає запобігти виснаження запасів глікогену в клітинах, що особливо актуально для тих, кому енергія потрібна швидко і в достатній кількості.

АМІНОКИСЛОТНИЙ КОМПЛЕКС


Таурин поліпшує кровообіг і обмінні процеси в серцевому м'язі, підтримує нервову систему в стресових ситуаціях, покращуючи психологічний стан, знижує рівень глюкози в крові. Гліцин впливає на активність всіх реакцій в процесі синтезу енергії з вуглеводів в організмі, тому при надмірному фізичному навантаженні або стресі його внутрішні резерви швидко витрачаються і потребують заповнення. Цитрулін прискорює заповнення м'язів після навантаження, знижує м'язову втому, покращує енергетичний обмін в серцевому м'язі.

Вітаміни групи В (В1, В2, РР, В6, пантотенова кислота) необхідні для ефективного енергетичного обміну.

Магній, натрій і хром беруть активну участь в метаболізмі жирів і вуглеводів, водно-сольовому, енергетичному обміні.

Фруктові добавки апельсина і манго забезпечують яскравий і підбадьорливий фруктово-цитрусовий смак напою.

ЗАСТОСУВАННЯ


Продукт рекомендований тим, хто:
arrow
хоче ефективно підвищити свою продуктивність і працездатність - як інтелектуальну, так і фізичну;
arrow
потребує додаткової енергії без відкладеної втоми;
arrow
уникає вживання синтетичного кофеїну.

СКЛАД


Еритреї (підсолоджувач), сахароза, кукурудзяний крохмаль, мальтодекстрин, глюкоза (декстроза), натуральний ароматизатор манго, натуральний ароматизатор апельсин, лимонна кислота (регулятор кислотності), таурин 600 мг, фруктовий порошок, магній (цитрат) - 50,4 мг, L- цитрулін (малат) 315 мг, L- карнітин (тартрат) 300 мг, манго фруктовий порошок, D- глюкуронолактон 300 мг, яблучна кислота (Регулятор кислотності), L-гліцин 200 мг, кремнію діоксид (антіслежівающій агент), натрію (цитрат), соняшникову олію, стевіолглікозіди (підсолоджувач), екстракт зеленого чаю 50 мг, екстракт гуарони - 50 мг, вітамін РР - 16 мг, бета-каротин, пантотенова кислота - 5 мг, вітамін В6 - 1,4 мг, вітамін В2 1,4 мг, вітамін В1 - 1,1 мг, хром (пиколинат) - 50 мг.

ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Coral Club в інших країнах