ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
ПРОДУКТИ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Здоров'я / Енергія / Сінерджайзер зі смаком апельсина та манго
Сінерджайзер / Synergizer, синерджайзер, synergizer, енергія, синерджейзер, сенерджейзер, синеджейзер, sinergizer, синержайзе
#2130

Сінерджайзер зі смаком апельсина та манго (500 г)

Збалансований енергетичний напій з яскравим фруктово-цитрусовим смаком. Синергія вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Сінерджайзер зі смаком апельсина та манго у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.


Збалансований енергетичний напій з яскравим фруктово-цитрусовим смаком. Синергія вітамінів, мінералів, рослинних екстрактів, вуглеводів, амінокислот сприяє помітному підвищенню активності, працездатності, витривалості. Натуральний кофеїн з екстрактів гуарани і зеленого чаю забезпечує приплив енергії без побічних ефектів, властивих синтетичному кофеїну, який зазвичай входить до складу енергетичних коктейлів.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


Екстракт гуарани і зеленого чаю містять натуральний кофеїн, який засвоюється поступово і діє на організм дбайливо, не подразнюючи слизову шлунково-кишкового тракту і не викликаючи перезбудження, а ефект зберігається набагато довше.

Глюкоза, сахароза, мальтодекстрин вуглеводи з високим глікемічним індексом - основний постачальник енергії для організму. До складу Сінерджайзера включена збалансована комбінація вуглеводів, яка забезпечує стабільний приплив якісної енергії і швидке відновлення витраченого глікогену без різких стрибків рівня цукру в крові.

L-карнітин ефективний енергетичний стимулятор. Попереджає нервове виснаження, покращує фізичну витривалість і розумову активність. Прискорює процес розщеплення вуглеводів до молочної кислоти і сприяє виведенню її з м'язової тканин.

Глюкуронолактон природний метаболіт глюкози, бере участь в утворенні глікогену, тим самим допомагає запобігти виснаження запасів глікогену в клітинах, що особливо актуально для тих, кому енергія потрібна швидко і в достатній кількості.

АМІНОКИСЛОТНИЙ КОМПЛЕКС


Таурин поліпшує кровообіг і обмінні процеси в серцевому м'язі, підтримує нервову систему в стресових ситуаціях, покращуючи психологічний стан, знижує рівень глюкози в крові. Гліцин впливає на активність всіх реакцій в процесі синтезу енергії з вуглеводів в організмі, тому при надмірному фізичному навантаженні або стресі його внутрішні резерви швидко витрачаються і потребують заповнення. Цитрулін прискорює заповнення м'язів після навантаження, знижує м'язову втому, покращує енергетичний обмін в серцевому м'язі.

Вітаміни групи В (В1, В2, РР, В6, пантотенова кислота) необхідні для ефективного енергетичного обміну.

Магній, натрій і хром беруть активну участь в метаболізмі жирів і вуглеводів, водно-сольовому, енергетичному обміні.

Фруктові добавки апельсина і манго забезпечують яскравий і підбадьорливий фруктово-цитрусовий смак напою.

ЗАСТОСУВАННЯ


Продукт рекомендований тим, хто:
хоче ефективно підвищити свою продуктивність і працездатність - як інтелектуальну, так і фізичну;
потребує додаткової енергії без відкладеної втоми;
уникає вживання синтетичного кофеїну.

СКЛАД


Еритреї (підсолоджувач), сахароза, кукурудзяний крохмаль, мальтодекстрин, глюкоза (декстроза), натуральний ароматизатор манго, натуральний ароматизатор апельсин, лимонна кислота (регулятор кислотності), таурин 600 мг, фруктовий порошок, магній (цитрат) - 50,4 мг, L- цитрулін (малат) 315 мг, L- карнітин (тартрат) 300 мг, манго фруктовий порошок, D- глюкуронолактон 300 мг, яблучна кислота (Регулятор кислотності), L-гліцин 200 мг, кремнію діоксид (антіслежівающій агент), натрію (цитрат), соняшникову олію, стевіолглікозіди (підсолоджувач), екстракт зеленого чаю 50 мг, екстракт гуарони - 50 мг, вітамін РР - 16 мг, бета-каротин, пантотенова кислота - 5 мг, вітамін В6 - 1,4 мг, вітамін В2 1,4 мг, вітамін В1 - 1,1 мг, хром (пиколинат) - 50 мг.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Енергетик без синтетичного кофеїну
Енергетик без синтетичного кофеїнуКраїни, де можна придбати продукти Coral Club