Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Тест стану нервової системи, захворювання центральної нервової системи, порушення центральної нервової системи, лікування ура

Тест стану нервової системи


1. Чи відчуваєте останнім часом стомлюваність?
2. Знижено працездатність, відчуваєте слабкість?
3. Порушено концентрація уваги, втрата пам'яті?
4. Буває бажання плакати без ведених причин?
5. Буває відчуття страху, нервозності, дратівливості?
6. Чи страждаєте безсонням, часто прокидаєтеся ночами?
7. Є зниження зору більш, ніж на +/- 2,5?
8. Буває зниження слуху?
9. Стали часто злитися, ображатися, з'явилася агресія?
10. Часто буває депресія? Чи відчуваєте до всього байдужість, апатію, немає бажання щось робити.


Нервова система - шосе, вздовж якого мозок передає і отримує інформацію про те, що відбувається в тілі і навколо нього. Вона складається з головного, спинного мозку і нервових волокон, які поширюються на всі частини тіла, включаючи шию і руки, тулуб, ноги, скелетні м'язи і внутрішні органи.

Для того, щоб контролювати рух м'язів і функції внутрішніх органів через спинний мозок і нервові закінчення передаються повідомлення. Основною робочою одиницею є клітини, їх називають нейронами, їх більше 100 мільярдів.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах