ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Тест стану травної системи, лікування травлення, лікування захворювань травлення, діагностика та лікування органів травлення,

Тест стану травної системи


1. Чи страждаєте відрижкою після їжі?
2. Чи мучить печія?
3. Нудить вас періодично вранці або після їжі?
4. Чи страждаєте метеоризмом, здуттям живота?
5. Чи часто ви відчуваєте біль у верхній частині живота?
6. Чи відчуваєте сухість у роті?
7. Чи бувають у вас закрепи?
8. Чи відчуваєте гіркота в роті?
9. Чи відчували розпирання в правому підребер'ї?
10. Чи часто у вас буває діарея?


Травна система унікальна тим, що вона служить для перетравлення їжі, яку ви їсте. Живильні речовини надходять з їжею, організм використовує їх для енергії, росту і відновлення клітин.

Кишечник відповідає за позбавлення організму від відходів виробництва. Правильне перетравлення - це шлях до зцілення, виробництва гормонів і ферментів, а також енергія для фізичної активності.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах