ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа, тести для жінок, жіночі тести, онлайн тести для дівчаток, дівчат,

Тест стану репродуктивної системи жінки, женская программа


1. У вас нерегулярні місячні?
2. У вас надлишковий ріст волосся?
3. Бувають тягнуть болі внизу живота?
4. Збільшена матка? (Необхідно зробити УЗД).
5. Були у вас захворювання статевих органів?
6. Чи є у вас болі під час місячних?
7. Чи бувають у вас сирнисті виділення?
8. Чи бувають у вас сексуальні порушення?
9. Чи буває у вас, що немає бажання займатися сексом?
10. У вас регулярне статеве життя?


Репродуктивна жіноча система являє собою сукупність внутрішніх і зовнішніх органів, які працюють разом з метою продовження роду. Зовнішня структура включає в себе клітор, статеві губи і Бартолінові залози. Основна внутрішня структура складається з піхви і матки - які діють в якості посудини для сперми, яєчників і маткових труб.

Інфекції можуть викликати серйозні захворювання репродуктивної жіночої системи, це може призвести до серйозних наслідків, аж до розвитку раку.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

ЯК І ДЕ КУПИТИ ПРОДУКТИ CORAL CLUB

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах