Незалежний дистриб'ютор
Наталiя Савонiк
Тест стану системи кровотворення, стан крові, показники стану крові, оцінка станів крові, дізнатися стан кровоносної системи

Тест стану системи кровотворення


1. Чи страждаєте недокрів'ям?
2. Коли-небудь миготіли мушки перед очима?
3. Було відчуття присмаку металу в роті?
4. Погано переносите фізичні навантаження?
5. Буває прискорене серцебиття при фізичних навантаженнях?
6. Було колись запаморочення?
7. Буває задишка при фізичному навантаженні?
8. Чи є у вас варикозне розширення вен?
9. Тривалий час не зупиняється кров при порізах, саднах?
10. Були зміни в аналізах крові?


Система кровотворення є життєво важливим органом, який забезпечує кілька функцій. По-перше, створює специфічні імунні клітини, які мають здатність руйнувати хвороботворні мікроорганізми, пухлини, а також захищають організм від токсинів. По-друге, поширює для всіх тканин організму необхідні поживні речовини, такі як кисень.

Еритроцити служать в якості основних клітин і є переносниками кисню від легенів до всіх тканин тіла. Багатьом органам потрібен постійний ремонт і технічне обслуговування. У крові, наприклад, нейтрофіли живуть недовго, і повинні бути очищені кожен день макрофагами, які розташовані в життєво важливих органах. Тромбоцити утворюють бар'єр для запобігання втрати крові і захищають господаря від інфекції.

Якщо сталося пошкодження будь-якого органу, що входить в систему кровотворення, відбуваються зміни в складі крові. Це може привести до того, що лейкоцити почнуть воювати зі своїми ж клітинами, еритроцитами.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах