ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Тест стану лімфатичної системи, як перевірити стан лімфи, ознаки застою лімфи в організмі, порушений відтік лімфи, лімфоузи,

Тест стану лімфатичної системи


1. Відзначали збільшення лімфатичних вузлів в області шиї або пахви?
2. Збільшувалися лімфовузли в пахової області?
3. При обмацуванні лімфовузлів бувають больові відчуття?
4. Є алергічні реакції?
5. Потієте ночами?
6. Часто закладений ніс і утруднене дихання?
7. Часто болить голова?
8. Протягом дня набрякають ноги?
9. Часто відчуваєте різку слабкість?
10. Часто тримається температура без ознак хвороби?


Лімфатична система одна з найскладніших і до кінця не вивчених систем. Вона допомагає імунній системі видаляти і виводити відходи мертвих клітин крові, патогенні мікроорганізми, токсини, і ракові клітини. Інакше це туалет для наших клітин.

На відміну від крові, лімфа тече в одному напрямку знизу вгору у напрямку до шиї. Лімфатичні судини підключаються до двох підключичних вен, які розташовані по обидва боки шиї біля ключиці, а рідина повторно надходить в кровоносну систему. Два рази на рік бажано очищати лімфу і стежити за її станом.

Щоб уникнути закупорки, а також захворювань, пов'язаних з лімфатичними вузлами періодично перевіряйте стан лімфатичної системи.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Як і де купити продукти Coral Club

Купити продукти Coral Club у Львові можна зі знижкою 20% за дисконтною карткою. Для того, щоб отримати безкоштовну дисконтну карту, натисніть на кнопку «Реєстрація в Coral Club», заповніть анкету на офіційному сайті компанії і отримаєте номер.

За номером дисконтної карти ви можете купувати продукти зі знижкою не тільки в своєму місті, а й в інших містах і країнах.

Після реєстрації у вас з'явиться особистий консультант, який розповість з чого почати оздоровлення, дасть рекомендації по прийому продуктів. Підкаже адреси магазинів, а також допоможе оформити замовлення в інтернет-магазині компанії.
РЕЄСТРАЦІЯ В CORAL CLUB

Coral Club в інших країнах