ДОСТАВКА
ОПЛАТА
АКЦІЇ
НОВИНИ
СТАТТІ
ПРО КОМПАНІЮ
ВІДГУКИ
БІЗНЕС
КОНТАКТИ
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР
НАТАЛIЯ САВОНIК
КАТАЛОГ
CORAL CLUB
ОЧИЩЕННЯ
ОРГАНІЗМУ
Каталог / Активні компоненти / ПНЖК і Фосфоліпіди / Візі-Прайм
Зір: Visi-Prime / Візі-Прайм, візі прайм, візіпрайм, visi-prime, visiprime, визипрайм, визи прайм, визи-прайм, для зору, зір,
#2114

Візі-Прайм (30 капсул)

Продукт компанії Кораловий клуб призначений для збереження і поліпшення гостроти і стану зору, проводить ефективну профілактику проблем, пов'язаних з напруженою роботою очей. Детальніше...
Якщо вас цікавить придбання продукту Візі-Прайм у Львові, натисніть кнопку ДІЗНАТИСЬ ЦІНУ. Після чого ви потрапите на офіційний сайт компанії Coral Club, де зможете здійснити покупку зі знижкою 20%, а також відстежувати всі майбутні покупки в особистому кабінеті після реєстрації.
Візі-Прайм (30 капсул)


СКЛАД


Риб'ячий жир (ПНЖК Омега-3 300 мг, в т.ч. ДГК 250 мг) - 500 мг
Цинк (глюконат) - 10 мг
Лютеїн з чорнобривців прямостоячих - 10 мг
Вітамін Е (D-альфа токоферол) - 12 мг
Зеаксантин з плодів перцю стручкового - 2 мг
Вітамін В2 - 1,4 мг
Допоміжні компоненти

«Візі-Прайм» - це оптимально збалансований комплекс активних речовин, який допомагає зберегти гостроту і якість зору і забезпечує безпечну і ефективну профілактику проблем, пов'язаних з напруженою роботою очей. До складу продукту входять такі важливі для зору компоненти, як поліненасичені жирні кислоти Омега-3, антиоксиданти лютеїн і зеаксантин, вітаміни В2 і Е, мінерал цинк.

ДІЯ АКТИВНИХ КОМПОНЕНТІВ


ПНЖК Омега - 3 з підвищеним вмістом докозагексаєнової кислоти, найкориснішою для зору з Омега 3 кислот, запобігають розвитку синдрому «сухого ока» з подальшими запальними процесами, позитивно впливають на якість зору в цілому.

Каротиноїди лютеїн і зеаксантин володіють антиоксидантними властивостями. Захищають очі від ультрафіолету, різних уражень сітківки ока в результаті впливу зовнішніх факторів або віку. Попереджають помутніння кришталика - причину розвитку катаракти.

Вітамін В2 (рибофлавін) сприятливо впливає на зір і його адаптацію до темряви, запобігає подразненню слизової оболонки ока в результаті шкідливого впливу ультрафіолетових променів, а також розвитку короткозорості.

Вітамін Е має виражені антиоксидантні властивості, сприяє уповільненню процесів, пов'язаних зі старінням організму, покращує стан судин і кровообіг.

Цинк незамінний мінерал, який допомагає захистити клітини від шкідливої дії вільних радикалів. Цинк підтримує здоров'я сітківки, так як є переважаючою мінеральною речовиною в структурі ока.

ЗАСТОСУВАННЯ


Заповнює корисні речовини, необхідні для нормальної роботи зорового апарату.
Зменшує навантаження на зір при напруженій роботі.
Захищає очі від шкідливого впливу зовнішніх факторів (ультрафіолет, екрани комп'ютерів, ТВ та інше).
Допомагає уповільнити вікове погіршення зору і різні ураження сітківки очей, зорового апарату.
Необхідний для профілактики анемії, при дисбактеріозі і захворюваннях шлунково-кишкового тракту.ВАШ КОНСУЛЬТАНТ В CORAL CLUB

Наталiя Савонiк
НЕЗАЛЕЖНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР У ЛЬВОВІ
НАТАЛIЯ САВОНIК
+38 (097) 730-24-71

Рекомендовані продукти
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

Причини погіршення зору
Причини погіршення зоруКраїни, де можна придбати продукти Coral Club